Syn Jamesa Hetfielda gra na perkusji. Posłuchajcie albumu jego zespołu Bastardane

21.03.2022 15:38
Syn Jamesa Hetfielda gra na perkusji. Posłuchajcie albumu jego zespołu Bastardane Fot. Rex Features/East News

Niedaleko pada jabłko od jabłoni - syn Jamesa Hetfielda, Castor Hetfield, postanowił pójść w ślady papy i założył zespół. Młodzieniec gra jednak na bębnach.

Syn Jamesa Hetfielda gra na perkusji. Posłuchajcie jego zespołu

Synowie Coreya Taylora i Clowna mają na koncie już kilka hitów z własnym zespołem, junior Roberta Trujillo grał koncerty z Kornem i Suicidal Tendencies, a teraz do tego grona synów znanych muzyków dołączył Castor Hetfield.  

Polecamy

Dzieciak Hetfielda postanowił spełnić marzenie swojego papy i postanowił, że będzie perkusistą. W tworzeniu muzyki postanowili mu pomóc Jake Dallas, który jest basistą i wokalistą, a także gitarzysta Ethan Sirotzki. Wspólnymi siłami założyli zespół Bastardane, a nawet nagrali pełnoprawny album.

Ten nosi tytuł "Is This Rage?", zawiera 10 oryginalnych kawałków i znajdziecie go m.in. na Bandcampie. Poniżej możecie natomiast zapoznać się z jednym z singli o nazwie "Above All". Panowie idą raczej w klimat stonerowo-groovowy i definitywnie nie można ich porównać z Metalliką:

Polecamy

Panowie mają na koncie już sporo koncertów, a niedługo czeka ich prawdziwa próba - Bastardane ma się bowiem pojawić na festiwalu BottleRock w Napa Valley w Kalifornii. Ten odbędzie się w dniach 27-29 maja 2022 roku. Haczyk polega jednak na tym, że gwiazdami festiwalu są panowie z... Metalliki. Szykuje się więc całkiem przyjemny, rodzinny weekend. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.