Syn Krzysztofa Cugowskiego udawał wokalistę Maneskin. Wygrał odcinek w talent show [WIDEO]

11.10.2021 11:58
Maneskin Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Chris Cugowski zachwycił jurorów oraz publiczność programu ''Twoja Twarz Brzmi Znajomo''. Czy zasłużenie wygrał odcinek?

W ostatnim odcinku programu ''Twoja Twarz Brzmi Znajomo'' syn Krzysztofa Cugowskiego udawał wokalistę włoskiego zespołu Maneskin. Uczestnik wykonał utwór ''Zitti e buoni'', z którym zespół wygrał tegoroczną Eurowizję. Jak Chris Cugowski poradził sobie z repertuarem grupy Maneskin?

Polecamy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15. Syn Krzysztofa Cugowskiego udawał wokalistę Maneskin [WIDEO]

W talent show ''Twoja Twarz Brzmi Znajomo'' uczestnicy nie tylko muszą podrobić głos znanych gwiazd, ale również podobnie zachowywać się na scenie. Nie jest to proste z obfitym makijażem na twarzy. W ostatnim odcinku Chris Cugowski miał nie lada zadanie, bo musiał wcielić się we frontmana Maneskin. Poradził sobie jednak z tym zadaniem i zdobył najwięcej punktów w tym odcinku. Chociaż internauci są podzieleni, podkreślając chociażby, że Cugowski śpiewał za wolno, to jednak większość dobrze ocenia ten występ.

Polecamy

Nie jest to pierwsza wygrana Cugowskiego w tym sezonie. W 3. odcinku wcielił się w Axla Rose'a i zajął pierwsze miejsce zostawiając konkurencję daleko za sobą. Jest jednym z faworytów tego programu, ale równie wysoko oceniany jest Robert Janowski, który ostatnio zrobił furorę idealnie udając Stinga. 

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.