Synowie Roberta Trujillo i Scotta Weilanda założyli punkowy zespół. Jak brzmi kapela?

02.07.2021 15:34
Lars Ulrich z Metalliki Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Noah Weiland i Tye Trujillo założyli kolejną kapelę, tym razem punkową.

Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Synowie Roberta Trujillo i Scotta Weilanda mają nową kapelę Blu Weekend, która zadebiutowała 27 czerwca 2021 podczas after-party na iHollywood Film Fest. Dzieciaki są bardzo podobne do swoich rodziców i również postanowiły poświęcić się muzyce, a nie jest to ich pierwszy wspólny zespół. 

Polecamy

Synowie Roberta Trujillo i Scotta Weilanda założyli punkowy zespół. Jak brzmi kapela?

Noah Weiland i Tye Trujillo grali wcześniej w zespole Suspect201, w którym udzielał się również perkusista London Hudson, syn Slasha. Wokalista Weiland miał problemy z uzależnieniem i dlatego opuścił zespół.

W wywiadzie Tye zdradził, że Blu Weekend stawia bardziej na punkowe brzmienia. Niestety w sieci nie ma wiele nagrań z występu, musimy na razie zadowolić się wywiadem i krótkim nagraniem z koncertu. 

Parę lat temu nastoletni Tye Trujillo zastąpił na scenie basistę Suicidal Tendencies oraz występował z Kornem. Mimo młodego wieku świetnie daje sobie radę na scenie i bardzo przypomina swojego ojca. 

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.