System of a Down zagrał 2 nowe utwory na koncercie. Jak brzmią na żywo?

18.10.2021 16:42
System of a Down Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Posłuchajcie, jak na żywo brzmią nowe utwory System of a Down, które zostały opublikowane rok temu.

W listopadzie 2020 roku System of a Down wydał 2 nowe utwory, które były odpowiedzią zespołu wojnę między Armenią a Azerbejdżanem. Zespół wówczas podzielił się piosenkami "Protect The Land" oraz "Genocidal Humanoidz" i zyski ze sprzedaży singli zostały przekazane dla osób dotkniętych wojną w Armenii. System of a Down nie miał wcześniej możliwości zagrania tych utworów na żywo, aż do teraz. Posłuchajcie, jak kawałki zabrzmiały na koncercie ponad rok od ich wydania. 

Polecamy

System of a Down zagrał 2 nowe utwory na koncercie. Jak brzmią na żywo?

Podczas koncertu System of a Down, który odbył się 15 października w Las Vegas, zespół postanowił zaprezentować nowe utwory. Serj Tankian tak zapowiedział te piosenki ze sceny:

Mniej więcej rok temu połączone siły Azerbejdżanu, Turcji oraz syryjskich najemników zaatakowały pokojowych mieszkańców Górskiego Karabachu, którzy mieszkają na tych terenach od tysięcy lat. To nasi ludzie, System of a Down wydał dwie piosenki, żeby zwrócić uwagę na ten temat. 

Wokalista podziękował fanom za możliwość zebrania funduszy dla potrzebujących i zwrócenia uwagi na ten problem. Posłuchajcie zatem, jak na żywo prezentują się te utwory:

Podczas tego koncertu kapela wykonała również utwory, których nie grała przez wiele lat. Fani mogli usłyszeć chociażby "Holy Mountains", który ostatni raz zabrzmiał na koncercie w 2015 roku czy "Soldier Side" - ten kawałek ostatni raz wybrzmiał w 2013 roku. 

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.