Taco Hemingway wydał nową płytę. Tydzień przed oficjalną premierą

28.08.2020 09:21
Taco Hemingway wydał nową płytę. Tydzień przed oficjalną premierą   Fot. . Karol Makurat/REPORTER/East News

Taco Hemingway po raz kolejny zaskoczył fanów. Jego krążek „Jarmark” pojawił się o północy w serwisach streamingowych oraz na oficjalnej stronie artysty. W tydzień przed oficjalną premierą.

Taco Hemingway znów zaskoczył fanów. Premiera krążka „Jarmark”, części dyptyku „Jarmark” „Europa”, zapowiedzianego już w utworze „Polskie Tango”, miała przypaść na 4 września. Artysta postanowił jednak zrobić słuchaczom niespodziankę i wypuścił krążek do sieci tydzień wcześniej.

„Tak jak mówiłem rok temu — moja muzyka zawsze była, jest i będzie darmowa. Dzisiaj postanowiłem opublikować cały „Jarmark” na serwisach streamingowych”
Przeczytaj także

Taco Hemingway o nowym materiale

Wraz z pojawieniem się krążka, artysta napisał kilka słów o nowym materiale:

„Jarmark jest moją pierwszą płytą od „Trójkąta warszawskiego”, na której nie rapuję o swojej obecnej sytuacji; no, z wyjątkiem jednej jedynej linijki (pozdrawiam GolecUorkiestra). Znajdziecie tu trochę storytellingu (trylogia „Łańcuchów”, „Szczękościsk”, „1990s Utopia”), garść wspomnień dziecięcych i nastoletnich (ciąg trzech piosenek po drugim „Łańcuchu”), kilka domorosłych obserwacji społecznych („Influenza”, „Panie, to Wyście!”, „Polskie Tango”)”.

Muzyk podziękował także wszystkim, którzy pomogli mu stworzyć materiał. Zaśmiał się, że gdyby nie pomoc innych, sam potrafiłbym tylko nagrać siebie dyktafonem.

Przeczytaj także

„Jarmark” – posłuchaj płyty Taco Hemingwaya

Krążek dostępny jest już we wszystkich najważniejszych serwisach streamingowych oraz na YouTube. Fizyczny krążek nadal trafi na sklepowe półki 4 września.

Czytaj także: Pidżama Porno zagra jedyny koncert w sierpniu. Muzycy wystąpią w pięknej scenerii.

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.