Tak brzmi metalowy cover "Priscilla's Song" z "Wiedźmina". Posłuchaj "Wilczej zamieci"

27.12.2019 13:59
Wiedźmin|undefined Fot. kadr z wideo

Na kanale Goodnight Stories pojawił się cover z soundtracku gry The Witcher. Tak brzmi metalowa wersja "Wilczej zamieci". 

"Wiedźmin" jest uwielbiany pod każdą postacią. Gracze kochają serię gier z Geraltem w roli głównej, książkowe mole zaczytują się w dziełach Andrzeja Sapkowskiego, a wszyscy fani postaci ramię w ramię wyczekiwali premiery serialu Netflixa. Na kolejnej fali popularności Wiedźmina powstają kolejne inicjatywy fanów postaci. Tym razem w sieci pojawił się metalowy cover utworu "Priscilla's Song".

Metalowa wersja "Priscilla's Song" z "Wiedźmina"

Członkowie projektu Goodnight Stories najwyraźniej są fanami Wiedźmina. Grupa nagrała własną wersję "Wilczej zamieci", piosenki która trafiła na soundtrack do trzeciej części gry z Geraltem w roli głównej - "Wiedźmin 3. Dziki Gon". Utwór zaśpiewała Marcelina Gans i Monika Mazur. Za gitary w tle odpowiada Jarosław Witek i Michał Garbacz. Materiał został zmiksowany przez Daniela Witczaka w Studiu Aurora. Utworu możecie posłuchać poniżej:

Przeczytaj także

Wiedźmin - Sezon 2. O czym będzie?

Główna scenarzystka serialu "Wiedźmin" oraz jego główna twórczyni Lauren S. Hissrich zdradziła szczegóły dotyczące 2. sezonu wyczekiwanej produkcji. Potwierdziła, że historia będzie łatwiejsza w odbiorze, a akcja zostanie opowiedziana znacznie bardziej liniowo. Kolejne odcinki serialu mają skupić się na przygodach Ciri, Yennefer i Geralta. Dzięki temu relacje nawiązane w pierwszym sezonie zaczną się rozwijać i pogłębiać. Zdjęcia do drugiego sezonu "Wiedźmina" ruszą na początku 2020 roku.

Zobacz też: Henry Cavill nie pił przez 3 dni, by nagrywać sceny bez koszulki w "Wiedźminie" 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.