Tatuaże z prochami Lemmy'ego? Tak przyjaciele uhonorowali lidera Motorhead [WIDEO]

31.12.2021 12:46
Motorhead Fot. Retna/Photoshot/REPORTER/East News

Przyjaciele Lemmy'ego zrobili sobie tatuaże z tuszem, w którym były prochy Kilmiestera. Czy to nie jest miłość?

Mija już 6 lat odkąd nie ma z nami Lemmy'ego Kilmistera. Lider Motorhead odszedł 28 grudnia 2015 i kilka lat później jego przyjaciele otrzymali prochy Lemmy'ego w urnach w kształcie pocisków. Było to zagranie bardzo w stylu Lemmy'ego. Teraz jego najbliższa ekipa postanowiła nietuzinkowo wykorzystać jego prochy.

Polecamy

Tatuaże z prochami Lemmy'ego? Tak przyjaciele uhonorowali lidera Motorhead [WIDEO]

Tour menadżer Eddie Rocha i asystentka produkcji Emma Cederblad postanowili zrobić sobie tatuaże związane z Motorhead, by w ten sposób uhonorować zmarłego kolegę. Poszli jednak o krok dalej - do tuszu dodano prochy Kilmistera. W social mediach Motorhead pojawiło się nagranie ze studia tatuażu z podpisem "Motorhead to rodzina na całe życie".

Zobaczcie, jakie tatuaże zrobiła sobie ekipa Motorhead:

Nagranie pojawiło się w okresie, gdy przypadły urodziny (24 grudnia) oraz rocznica śmierci Lemmy'ego (28 grudnia).

Tymczasem 29 października 2021 ukazał się album "Everything Lounder Forever". Jest to wielki zbiór utworów Motorhead, które reprezentują każdą z epok historii zespołu. Krążek pojawił się w wersjach 2CD, 2LP, 4LP oraz na platformach streamingowych.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.