Zespół The Prodigy opublikował apel do swoich fanów na Facebooku

Joanna Chojnacka
07.05.2019 17:18
The Prodigy|undefined Fot. SPUTNIK/EAST NEWS

Grupa The Prodigy straciła swojego frontmana, który popełnił samobójstwo. Muzycy apelują do swoich słuchaczy, żeby nie bagatelizowali problemów psychicznych.

Keith Flint popełnił samobójstwo 4 marca 2019 roku. Policja znalazła ciało muzyka wcześnie rano na terenie jego posiadłości w Essex. Środowisko muzyczne było zaskoczone krokiem artysty, podobnie jak wierni fani The Prodigy. Wokalista Sex Pistols z kolei uznał, że tragedia powinna być dla wszystkich nauczką. Uznał, że aby uniknąć podobnych nieszczęść musimy mniej skupiać się na sobie i pomagać osobom w naszym otoczeniu

Przeczytaj także

The Prodigy opublikował apel do swoich fanów

Apel do swoich fanów zamieścili także członkowie The Prodigy. Muzycy podkreślili, że przeżywali bardzo trudne chwile i poprosili słuchaczy, którzy również zmagają się z depresją i myślami samobójczymi o kontakt ze specjalistami. 

To był dla nas wszystkich bardzo trudny czas ze względu na śmierć Keitha. Jeśli zmagacie się z depresją, uzależnieniem lub macie myśli samobójcze, nie cierpcie w milczeniu. The Prodigy w pełni wspiera kampanie na rzecz poprawy zdrowia psychicznego w naszym społeczeństwie.

Jeśli ktokolwiek z Was zmaga się z podobnymi problemami możecie skorzystać z pomocy pod numerem wsparcia: 800 70 2222. Centrum Wsparcia udziela darmowych porad dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym 24 godziny na dobę.

Zobacz też:>>The Prodigy podbija listy przebojów po śmierci Keitha Flinta<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.