The Prodigy udostępnił nowy utwór „Light Up The Sky”

Aleksandra Degórska
27.09.2018 15:33
The Prodigy z nowym singlem|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Grupa The Prodigy zaprezentowała kolejny numer z nadchodzącego albumu „No Tourists”. Czy kawałek spodoba się fanom?

Tęsknicie za The Prodigy? Zespół właśnie udostępnił drugi utwór z nadchodzącej płyty „No Tourists” - następcy „The Day Is My Enemy” z 2015 roku. Dotychczas poznaliśmy pierwszy singiel „Need Some1”, który zaostrzył apetyt fanom The Prodigy.

The Prodigy z nowym singlem „Light Up The Sky”

W końcu jednak nadszedł czas, by poznać kolejną kompozycję od The Prodigy. Na kolejny utwór promujący nowy krążek wybrano numer „Light Up The Sky”. Kawałek powinien przypaść do gustu wielbicielom grupy, bo piosenka brzmi jak na The Prodigy przystało.

The Prodigy - kiedy ukaże się nowa płyta?

Zespół nie zdradza dużo szczegółów na temat nadchodzącej płyty. Wiadomo jednak, że „No Tourists” ukaże się 2 listopada 2018 roku. Lider zespołu zapowiada, że na nowym krążku nie zabraknie agresji, która jest znakiem firmowym muzyków. Nowy materiał The Prodigy został nagrany i zmiksowany w studiu Liama Howletta w Londynie.

W ramach promocji nowego wydawnictwa The Prodigy ogłosił trasę koncertową po Wielkiej Brytanii, która wystartuje 2 listopada 2018 w Glasgow. Ostatni koncert The Prodigy w Polsce odbył się w 2016 na festiwalu w Jarocinie.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.