The Rasmus chce pojechać na Eurowizję. Posłuchaj nowego utworu "Jezebel" [WIDEO]

17.01.2022 16:42
The Rasmus Fot. materiały prasowe Magic Records

Czy The Rasmus będzie reprezentować Finlandię na Eurowizji? Zespół podzielił się utworem, który zgłosił do preselekcji konkursu.

The Rasmus zgłosił się do krajowych preselekcji w Finlandii do Eurowizji. Posłuchajcie, jak prezentuje się utwór "Jezebel". Czy kawałek nadaje się na Eurowizję?

Polecamy

The Rasmus chce pojechać na Eurowizję. Posłuchaj nowego utworu "Jezebel" [WIDEO]

Utwór "Jezebel" został napisany i wyprodukowany przez Desmonda Child, który współpracował z The Rasmus przy ich siódmym albumie studyjnym "Black Roses". Child jest znany jako współautor i producent niektórych z hitów zespołów KISS, Bon Jovi, Aerosmith i Alice Cooper i innych.

Wokalista Lauri Ylönen komentuje:

Wspaniale było znów pracować z Desmondem. On naprawdę wie, jak stworzyć przebój. „Jezebel” opowiada o dziewczynie, która bierze to, czego chce, bez pytania – prawdziwy wolny duch.

Posłuchajcie zatem, jak prezentuje się najnowsza piosenka The Rasmus:

Czy piosenka pokona konkurencję i The Rasmus pojedzie na Eurowizję? Historia zna takie przypadki, gdy na konkurs pojechały znane gwiazdy i wracały z różnym wynikiem.

Polecamy

Nie tak dawno grupa The Rasmus ogłosiła odejście założyciela i gitarzysty zespołu - Paula Rantasalmi i przedstawiła swoją nową gitarzystkę - Emilię „Emppu” Suhone. Występ na UMK (26.02.2022) będzie pierwszym występem zespołu w nowym składzie. Polska publiczność będzie miała okazję zobaczyć The Rasmus na 2 koncertach w Polsce – 12 października 2022 w Warszawie i dzień później w Krakowie.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.