The Who udostępnił nowy singiel. Jak brzmi "All This Music Must Fade"?

03.10.2019 10:19
The Who |undefined Fot. . kadr z wideo THE WHO: 'BALL AND CHAIN' new song/YouTube

"All This Music Must Fade" to najnowsza piosenka z nadchodzącego albumu zespołu " Ball And Chain".

13 września 2019 roku The Who zaskoczył swoich fanów. Kapela ogłosiła, że już niebawem światło dzienne ujrzy ich najnowszy album. Zespół udostępnił wówczas pierwszy singiel z nadchodzącej płyty. Zarówno piosenka jak i płyta są zatytułowane "Ball and Chain" - premierowy numer spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem. Jak brzmi drugi singiel z nowego wydawnictwa?

The Who udostępnił nowy singiel. Jak brzmi "All This Music Must Fade"?

Jak podaje loudersound.com, Pete Townshend opisał "All This Music Must Fade" jako "dedykację dla wszystkich artystów, którzy kiedykolwiek zostali oskarżenie o kopiowanie innych utworów".

Według artysty "paleta muzyczna jest wystarczająco ograniczona". Muzyk dodał również, że wszystkie numery, które pojawią się na albumie zostały napisane w przeciągu roku:

Na album składają się piosenki napisane w tamtym roku z dwoma wyjątkami. Nie ma motywu, koncepcji czy historii. Są piosenki, które napisaliśmy wspólnie z moim bratem, Simonem, żeby podrzucić Rogerowi Daltrey'owi trochę inspiracji [...]. Roger i ja mamy już swoje lata więc starałem się trzymać z daleka od nostalgii. Nie chcę, żeby ktokolwiek czuł się niekomfortowo. Wspomnienia są dobre i niektóre piosenki odnoszą się do dzisiejszych czasów.

Przeczytaj także

Zdaniem Rogera "Ball and Chain" będzie najlepszym albumem, jaki udało się stworzyć muzykom od czasu płyty "Quadrophenia" wydanej w 1973 roku. Nowy krążek zadebiutuje już niebawem. 22 listopada 2019 roku wydawnictwo trafi na sklepowe półki. Fani nie mogą się już doczekać.

Zobacz także: Eddie Vedder dołączył do The Who na Wembley [WIDEO]

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.