Till Lindemann rapuje w stroju japońskiej uczennicy w klipie do "Mathematik"

Aleksandra Degórska
19.12.2018 12:06
Till Lindemann z teledyskiem do Mathematik|undefined Fot. kadr z wideo

Frontman Rammsteina lubi szokować i nie inaczej sprawa wygląda w nowym teledysku do "Mathematik".

Plotki się potwierdziły. Till Lindemann zaczął rapować i do współpracy zaprosił rapera Haftbefehl. Najnowszy utwór wokalisty grupy Rammstein powstał w ramach solowego projektu Lindemann, ale w przeciwieństwie do materiału z debiutanckiej płyty, tym razem muzyk zdecydował się na hip-hopowe brzmienie i teksty w języku niemieckim.

Till Lindemann opublikował teledysk do singla "Mathematik"

Wraz z premierą singla otrzymaliśmy teledysk nakręcony w berlińskim klubie Astra Kulturhaus. Za reżyserię odpowiada Zoran "Zoki" Bihac, który współpracował już wcześniej z Lindemannem. W klipie do "Mathematik" widzimy wokalistę przebranego za uczennicę w szkolnym japońskim mundurku, która poznaje... Lindemanna.

Zobaczcie, jak się kończy wagarowanie z Lindemannem:

Till Lindemann w 2015 roku powołał do życia projekt Lindemann wraz z Peterem Tägtgrenem z kapeli Pain. Jak dotychczas Lindemann wydał jeden album „Skills In Pills”.

 Rammstein zagra koncert w Polsce w 2019

Till Lindemann musi być mocno zajęty, bo oprócz solowego projektu ma na głowie nową płytę Rammsteina. Zespół będzie promować materiał na nadchodzącej trasie koncertowej, która obejmie również nasz kraj. Rammstein zagra koncert 24 lipca 2019 na stadionie Śląskim w Chorzowie.   

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.