Tom Araya śpiewa swojej wnuczce piosenkę z Minionków

Joanna Chojnacka
09.11.2018 15:02
Tom Araya|undefined Fot. Katie Darby/Invision/AP/East News

Córka Toma Arayi opowiedziała, jakim jest dziadkiem. Zdradziła, że wokalista Slayera często śpiewa wnuczce utwory z bajek.

Gdy znani wokaliści metalowi schodzą ze sceny, nie tylko zmywają makijaż oraz zdejmują z siebie ciężkie skóry i ozdobne łańcuchy. Wracają także do swoich rodzin, gdzie są zwykłymi mężami i ojcami. Na co dzień wrzeszczący w grupie Slayer, Tom Araya poza muzyką kocha także swoją wnuczkę, której śpiewa równie chętnie, co fanom. Zmienia tylko nieco repertuar ;) 

Tom Araya śpiewa wnuczce piosenki z bajek

Córka Toma Arayi, Ariel zdradziła w wywiadzie, jak niewiele z agresywnego na scenie wokalisty zostaje w jej ojcu, gdy ten spotyka się ze swoją wnuczką. Mała Leontina uwielbia, gdy dziadek śpiewa jej piosenki z bajek, co Araya robi często z nieukrywaną radością. Poza swoimi ulubionymi melodiami z dzieciństwa nuci wnuczce także utwory z nowych produkcji takich jak Minionki. Jedna z ulubionych kompozycji dziewczynki w wykonaniu dziadka to "Happy Together" z repertuaru The Turtles. Ariel opowiada, jak reaguje na piosenkę jej córeczka:

Gdy Tom śpiewa, Leontina śmieje się i wysyła mu pocałunki. Ma wtedy oczy wielkie, jak lalka.

Wygraj bilety na koncert Slayera w Polsce

Slayer ponownie zagra koncert w Polsce jeszcze w 2018 roku. 27 listopada w ramach pożegnalnej trasy grupa odwiedzi łódzką Atlas Arenę. Na scenie pojawi się też Lamb of God, Anthrax i Obituary. Dla wszystkich, którzy nie mają jeszcze biletów na to wydarzenie, mamy konkurs. Rozdajemy aż 18 pojedynczych wejściówek na zbliżający się koncert.

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.