Tom Morello dołączył na scenie do Muse. Muzycy wspólnie wykonali utwór "Break It to Me" [WIDEO]

10.06.2019 11:33
Muse i Tom Morello|undefined Fot. : shutterstock.com

Muse zaskoczyło wszystkich fanów na ostatnim koncercie. Do zespołu dołączył Tom Morello, który wykonał z kapelą jeden utwór.

8 czerwca 2019 roku słynny zespół, Muse, zagrał koncert w Manchesterze w Wielkiej Brytanii. Grupa jest aktualnie w trasie po Europie. Podczas sobotniego koncertu do Muse dołączył gość specjalny, a tłum zwariował. Na scenie pojawił się Tom Morello, gitarzysta znany z występów z Rage Against The Machine czy Audioslave. 

Tom Morello dołączył do Muse na koncercie w Manchesterze

Muse szybko opublikował urywek z koncertu, który opatrzył opisem:

Dziękujemy, Manchesterze! Cóż za piękne zakończenie trasy po Wielkiej Brytanii. Jammowanie z Tomem Morello było super! Czas spędzony w U.K. był fantastyczny i chcemy wrócić po więcej. Bądźcie na bieżąco z datami koncertów w Wielkiej Brytanii, ogłosimy je już w poniedziałek, 10 czerwca...
Przeczytaj także

Oficjalne daty pojawią się na stronie Muse. Fragment sobotniego koncertu możecie zobaczyć poniżej:

Muse w Polsce 2019

Koncert Muse odbędzie się już 22 czerwca 2019 roku w Krakowie. Tauron Arena z pewnością będzie pękać w szwach. Ostatni raz zespół wystąpił na Kraków Live Festival w 2016 roku. Bilety można nabyć za pośrednictwem strony eBilet. Kto wie, może zespół przygotuje także jakąś niespodziankę na koncert w Polsce? 

>>TUTAJ KUPISZ BILET NA MUSE<<

Zobacz także: Muse ogłosił koncert w Polsce w 2019 roku

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.