Tom Morello i twórcy "Gry o tron" łączą siły. Powstaje komedia o metalach dla Netflixa

Joanna Chojnacka
26.02.2021 10:05
Tom Morello Fot. MARK RALSTON/AFP/East News

Gitarzysta Rage Against The Machine, Tom Morello podjął współpracę z Netflixem. Powstaje komedia o młodych metalowcach.

Netflix zapowiedział nową produkcję, która może przypaść do gustu słuchaczom metalu. Muzycznym producentem wykonawczym obrazu zostanie gitarzysta Rage Against The Machine, Tom Morello.

Tom Morello weźmie udział w produkcji komedii o metalach dla Netflixa

Scenarzystą "Metal Lords" jest D.B. Weiss, a za produkcje odpowiada także Greg Shapiro i David Benioff. Ten ostatni wraz z Weissem są współtwórcami serialowego hitu "Gra o Tron". Reżyserią nowej komedii ma zająć się Peter Scollett znany z serialu "Sekta" czy "Almost Family".

Polecamy

W obsadzie filmu pojawi się Brett Gelman, który wystąpił między innymi w serialu "Stranger Things", Sufe Bradshaw wcielająca się w Sue Wilson w serii "Figurantka" oraz Isis Hainsworth z "The Victim" czy "Wanderlust". Komedia będzie opowiadała o dzieciakach, które lubią heavy metal i pracują nad własnym muzycznym projektem.

Jak zapewnia Ted Sarandos, dyrektor do spraw kontentu w serwisie Netflix, na kolejne produkcje duetu Benioff i Weiss warto czekać.

Są siłą twórczą i zachwycili publiczność na całym świecie swoją epicką historią. Nie możemy się już doczekać, co tym razem przyniesie nam ich wyobraźnia.
Polecamy
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.