Tom Morello i twórcy "Gry o tron" łączą siły. Powstaje komedia o metalach dla Netflixa

Joanna Chojnacka
26.02.2021 10:05
Tom Morello Fot. MARK RALSTON/AFP/East News

Gitarzysta Rage Against The Machine, Tom Morello podjął współpracę z Netflixem. Powstaje komedia o młodych metalowcach.

Netflix zapowiedział nową produkcję, która może przypaść do gustu słuchaczom metalu. Muzycznym producentem wykonawczym obrazu zostanie gitarzysta Rage Against The Machine, Tom Morello.

Tom Morello weźmie udział w produkcji komedii o metalach dla Netflixa

Scenarzystą "Metal Lords" jest D.B. Weiss, a za produkcje odpowiada także Greg Shapiro i David Benioff. Ten ostatni wraz z Weissem są współtwórcami serialowego hitu "Gra o Tron". Reżyserią nowej komedii ma zająć się Peter Scollett znany z serialu "Sekta" czy "Almost Family".

Polecamy

W obsadzie filmu pojawi się Brett Gelman, który wystąpił między innymi w serialu "Stranger Things", Sufe Bradshaw wcielająca się w Sue Wilson w serii "Figurantka" oraz Isis Hainsworth z "The Victim" czy "Wanderlust". Komedia będzie opowiadała o dzieciakach, które lubią heavy metal i pracują nad własnym muzycznym projektem.

Jak zapewnia Ted Sarandos, dyrektor do spraw kontentu w serwisie Netflix, na kolejne produkcje duetu Benioff i Weiss warto czekać.

Są siłą twórczą i zachwycili publiczność na całym świecie swoją epicką historią. Nie możemy się już doczekać, co tym razem przyniesie nam ich wyobraźnia.

Polecamy
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.