Tom Morello nagrał cover AC/DC z Brucem Springsteenem i Eddiem Vedderem. To zapowiedź solowego albumu

05.08.2021 14:26
Tom Morello z RATM Fot. Tom Morello/agestock/East News

Posłuchajcie, jak legendy rocka brzmią w legendarnym utworze australijskiej legendy. Takie muzyczne współprace lubimy!

Co za skład! Tom Morello postanowił zwerbować do coveru AC/DC samą śmietankę rockowego grania - Bruce'a Springsteena i Eddiego Veddera. Piosenka zapowiada jego nowy, solowy album "The Atlas Underground Fire", który trafi na sklepowe półki 15 października. Jak brzmi "Highway to Hell" w wykonaniu słynnych artystów?

Polecamy

Tom Morello nagrał cover AC/DC z Brucem Springsteenem i Eddiem Vedderem. To zapowiedź solowego albumu

Tak Tom Morello wypowiedział się na temat coveru AC/DC:

Nasza wersja "Highway to Hell" to hołd dla AC/DC, ale Bruce Springsteen i Eddie Vedder przenoszą ten legendarny kawałek do przyszłości. Jeden z najlepszych rockowych kawałków wszech czasów został zaśpiewany przez dwóch, wielkich rockowych wokalistów wszech czasów i do tego dorzuciłam swoje solo.

Posłuchajcie zatem, jak prezentuje się cover zagrany przez takie zacne towarzystwo:

Na nadchodzącej płycie, oprócz Springsteena i Veddera, zagrali również m.in.: Phantogram, Chris Stapleton, Damian Marley, Mike Posner. Morello nagrał album w całości w swoim domowym studiu w Los Angeles podczas lockdownu. Jak więc widać, gitarzysta postanowił nie marnować nadmiaru wolnego czasu.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.