Tom Morello napisał muzykę do filmu "Metal Lords" Netfliksa. Jak brzmi utwór "Machinery of Torment"?

14.03.2022 16:09
Metal Lords Fot. materiały prasowe Netflix

Posłuchajcie utworu, który niebawem pojawi się w filmie "Metal Lords" na Netfliksie.

W opisie filmu "Metal Lords" czytamy, że dwóch kumpli zakłada zespół metalowy w liceum, gdzie metalem interesuje się dokładnie… ich dwóch. Nie mogą znaleźć basisty, ale jedna dziewczyna gra na wiolonczeli. Aby wygrać Bitwę Bandów, muszą połączyć siły. Scenarzystą filmu jest D.B Weiss, który pracował przy serialu "Gra o tron". Połączył on siły m.in. z Tomem Morello, który zajął się soundtrackiem. Jak brzmi kawałek "Machinery of Torment", który usłyszymy w "Metal Lords"?

Polecamy

Tom Morello napisał muzykę do filmu "Metal Lords" Netfliksa. Jak brzmi utwór "Machinery of Torment"?

Gitarzysta RATM podzielił się nowym utworem, który powstał na potrzeby filmu "Metal Lords". Posłuchajcie, jak prezentuje się piosenka "Machinery of Torment":

W filmie "Metal Lords" zobaczymy gwiazdora "Stranger Things", czy horrorowej serii "To" Jaedena Martella. W obsadzie pojawią się również: Joe Mangianello, Brett Gellman, Isis Hainsworth, Noah Urrea czy Sufe Bradwash.

Producentem projektu jest David Benioff, natomiast za kamerą stoi Peter Sollett, najlepiej znany z niezależnej komedii "Nick i Norah". Film "Metal Lords" pojawi się na Netfliksie już 8 kwietnia 2022.

Polecamy

Tom Morello nie zwalnia tempa. 15 października 2021 wydał album "The Atlas Underground Fire" i jeszcze w tym samym roku pojawił się kolejny krążek zatytułowany "The Atlas Underground Flood". W nagraniach wzięli udział tacy muzycy, jak m.in. Alex Lifeson z Rush, Kirk Hammett z Metalliki, Idles, Rodrigo y Gabriela, Manchester Orchestra, X Ambassadors.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.