Zobaczcie zwiastun komedii o metalowcach od twórców "Gry o tron" i Netflixa [WIDEO]

11.03.2022 13:43
Zobaczcie zwiastun komedii o metalowcach od twórców "Gry o tron" i Netflixa [WIDEO] Fot. materiały prasowe/SCOTT PATRICK GREEN/NETFLIX

Zrealizowali najbardziej epicki i najpopularniejszy serial fantasy w historii telewizji, a teraz... opowiedzą nam historyjkę o nastolatkach w metalowym zespole. Oto zapowiedź "Metal Lords" od D.B. Weissa i Davida Benioffa.

Metal Lords - oto zwiastun komedii o metalowcach od Netflix

W filmie "Metal Lords" dwóch kumpli zakłada zespół metalowy w liceum, gdzie metalem interesuje się dokładnie… ich dwóch. Nie mogą znaleźć basisty, ale jedna dziewczyna gra na wiolonczeli. Aby wygrać Bitwę Bandów, muszą połączyć siły.

Polecamy

Całość oczywiście jest serią pomyłek i nieporozumień. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun "Metal Lords":

Scenarzystą filmu jest D.B Weiss, jeden z głównych scenarzystów i showrunnerów serialu "Gra o tron". Jego kreatywny partner David Benioff pełni zaś rolę producenta projektu. Za kamerą stoi Peter Sollett, najlepiej znany z niezależnej komedii "Nick i Norah" oraz współpracy przy takich serialach jak "Winyl" czy "Sekta".

Polecamy

Na ekranie zobaczymy zaś gwiazdora "Stranger Things", czy horrorowej serii "To" Jaedena Martella. W obsadzie pojawią się również: Joe Mangianello, Brett Gellman, Isis Hainsworth, Noah Urrea czy Sufe Bradwash.

Czy uda im się wygrać Bitwę Bandów? Tego dowiemy się już 8 kwietnia 2022 roku, kiedy "Metal Lords" zadebiutuje na Netflix.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.