Aktorka udawała Edytę Bartosiewicz w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Internauci: "Ona chyba siebie dobrze nie słyszy"

19.04.2021 12:27
Edyta Bartosiewicz Fot. Michal WARGIN/East News

Posłuchajcie, jak Tamara Arciuch zaśpiewała utwór "Ostatni" z repertuaru Edyty Bartosiewicz.

Nikt nie prosił, każdy potrzebował... program Twoja Twarz Brzmi Znajomo cały czas wywołuje sporo emocji. W show znane osobistości polskiego show biznesu muszą udawać gwiazdy muzyki - zarówno pod względem śpiewu, jak i ruchów na scenie. Do tego muszą to wszystko wykonać z toną makijażu na twarzy. Efekt jest bardzo różny i można się nieźle pośmiać - szczególnie, gdy kobieta musi udawać mężczyznę i odwrotnie. W ostatnim odcinku programu nie zabrakło rockowego akcenciku, w postaci Edyty Bartosiewicz, a dokładnie jej sobowtóra.

Polecamy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14: Tamara Arciuch zagrała Edytę Bartosiewicz

Aktorkę Tamarę Arciuch możecie kojarzyć m.in. z seriali "Adam i Ewa", "Niania", "M jak Miłość" czy filmów "Wesele" Smarzowskiego. W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo zagrała Edytę Bartosiewicz i zaśpiewała utwór "Ostatni" z płyty "Shok'n'Show". Posłuchajcie, jak jej poszło:

Pod nagraniem w komentarzach większość internautów uważa, że aktorka kiepsko podrobiła głos Bartosiewicz, ale oddała piękny klimat piosenki i teledysku.  Edyta jest trudną wokalistą do podrobienia, nic zatem dziwnego, że Arciuch miała nie lada problem z tą rolą.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.