U2 podzielił się oficjalnym singlem „You're the Best Thing About Me”

Aleksandra Degórska
06.09.2017 16:02
U2 podzielił się oficjalnym singlem „You're the Best Thing About Me” Fot. 0000554 / Reporter / East News

Zespół udostępnił pierwszy oficjalny singiel zapowiadający nowy longplay. Posłuchajcie, czy taki kawałek przypadnie Wam do gustu.

Fani w końcu mogą zacierać ręce, bo oczekiwanie na 14. studyjny krążek powoli dobiega końca. Dotychczas z płyty „Songs of Experience” poznaliśmy kompozycje „The Little Things That Give You Away”, który został zagrany na koncercie w ramach trasy koncertowej z okazji 30-lecia płyty „The Joshua Tree”, jak również „The Blackout”. Do utworu powstał koncertowy klip nagrany w Amsterdamie w lipcu 2017.

Jednak oficjalny singiel z nowej płyty ukazał się dopiero teraz. Posłuchajcie zatem, jak prezentuje się numer pod tytułem „You're the Best Thing About Me”, do którego stworzono lyric video:

Na więcej szczegółów dotyczących „Songs of Experience” będziemy musieli zapewne jeszcze trochę poczekać. Tak samo jak na koncert U2 w Polsce. Tuż przed występem kapeli w Berlinie fani zapytali Bono, czy zespół zagra w Polsce. Wokalista wygadał się, że formacja nad tym pracuje. Oczywiście wszyscy mają nadzieję, że w końcu do tego dojdzie, co więcej polscy fani utworzyli specjalne wydarzenie na Facebooku, żeby pokazać, jak wiele osób w naszym kraju pragnie tego koncertu.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.