Uczestnik "Milionerów" poległ na pytaniu o Led Zeppelin. A Ty wygrałbyś 75 tys. złotych?

14.04.2022 12:21
Milionerzy Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

W "Milionerach" pojawiło się muzyczne pytanie dotyczące okładki płyty Led Zeppelin warte 75 tys. złotych. Uczestnik podał złą odpowiedź.

W popularnym programie "Milionerzy" co rusz pojawiają się tematy związane ze światem muzyki i filmu. Dla fanów oczywiście takie pytania wydają się być łatwe, ale często uczestnicy mają problem z prawidłową odpowiedzią i muszą się ratować wybierając koło ratunkowe. W ostatnim odcinku pojawiło się pytanie dotyczące Led Zeppelin. Dalibyście radę prawidłowo odpowiedzieć?

Polecamy

"Milionerzy": Pytanie o Led Zeppelin za 75 tysięcy złotych

Marek Kuprowski z Warszawy usłyszał muzyczne pytanie związane z okładką płyty Led Zeppelin warte 75 tysięcy. Oczywiście dla melomanów takie pytanie jest banalne proste, ale uczestnik miał spory kłopot z tym zagadnieniem. Wyznał, że nie jest to jego zespół i ostatecznie wybrał nieprawidłową odpowiedź. Pytanie za 75 tys. brzmiało:

Oczywiście prawidłowa odpowiedź to starzec niosący chrust. Uczestnik zaś wybrał opcję D i musiał zakończyć grę z nagrodą 40 tys. złotych.

Polecamy

W popularnym teleturnieju "Milionerzy" spośród 6 osób poprzez rundę kto pierwszy, ten lepszy wyłaniana jest jedna osoba.  Uczestnik może zdobyć milion złotych, jeśli dobrze odpowie na 12 pytań.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.