Pytanie za pół miliona zł o premiera Polski w "Milionerach". Znałbyś odpowiedź?

15.03.2022 10:58
Hubert Urbański, program Milionerzy Fot. Mateusz Jagielski/East News

Sprawdźcie, czy dalibyście radę zgarnąć aż pół miliona złotych w programie "Milionerzy".

"Milionerzy" wciąż budzą duże zainteresowanie wśród widzów. W programie padają pytania dotyczące bardzo różnych zagadnień. W ostatnim odcinku uczestnik poległ na pytaniu wartym pół miliona złotych. A Ty znałbyś prawidłową odpowiedź?

Polecamy

"Milionerzy": Pytanie o premiera Polski za pół miliona złotych

Łukasz Zdrojkowski z Warszawy doszedł do pytania za pół miliona złotych i nie miał do wykorzystania żadnego koła ratunkowego. Mimo to zaryzykował, a Hubert Urbański zadał następujące pytanie:

Uczestnik miał problem z odpowiedzią i po chwili zastanowienia wytypował opcję A. Był to błąd, który kosztował go aż 210 tys. złotych. Pierwszym powojennym premierem został Edward Osóbka-Morawski, który stanął na czele Polskiego Komitetu Wyzwolenia Narodowego, Rządu Tymczasowego, jak również Tymczasowego Rządu Jedności Narodowej.

Polecamy

W teleturnieju "Milionerzy" spośród 6 osób poprzez rundę kto pierwszy, ten lepszy wyłaniana jest jedna osoba, która może zdobyć milion złotych, jeśli dobrze odpowie na 12 pytań.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.