Ukaże się książka z cytatami Freddiego Mercury'ego i wcześniej niepublikowanymi wywiadami

30.08.2019 16:38
Freddie Mercury|undefined Fot. East News

Książka "Freddie Mercury: A Life, In His Own Words" zaciekawi niejednego fana Queen.

W 2006 roku ukazała się książka "Freddie Mercury: His Life in His Own Words", za którą odpowiedzialni byli Greg Brooks oraz Simon Lupton. Jak sama nazwa wskazuje, książka zawierała cytaty Freddiego Mercury'ego. Greg Brooks poinformował na swoich profilu na Facebooku, że 5 września 2019 pojawi się nowe wydanie tej książki, zatytułowane "Freddie Mercury: A Life, In His Own Words", które przedstawiane jest jako forma najbliższa autobiografii Freddiego.

Ukaże się książka z cytatami Freddiego Mercury'ego i wcześniej niepublikowanymi wywiadami

Nadchodzące wydawnictwo ma zawierać 20 rozdziałów na 194 stronach. W książce pojawią się wcześniej niepublikowane fragmenty wywiadów Freddiego, których muzyk nie udzielił wiele. W porównaniu do poprzedniej wersji, nowe wydawnictwo zawierać będzie aż 8000 więcej słów Freddiego. W tym celu znaleziono rzadkie wywiady z 1975-1978 roku. Jak na razie nie wiadomo, czy książka ukaże się w polskiej wersji językowej.

Przeczytaj także

Ciężko w to uwierzyć, ale Freddiego nie ma już z nami niecałe 30 lat. Ostatni koncert Queen z Freddiem Mercurym odbył się 9 sierpnia 1986 roku. Wokalista dowiedział się o tym, że jest chory na AIDS wiosną 1987 roku. Muzyk zmarł w 1991 roku w swoim londyńskim domu na zapalenie płuc związane z zaniżeniem odporności organizmu. 

Zobacz także: Deepfake ożywił Freddiego Mercury'ego, który zagrał w serialu "Mr. Robot"

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.