Wacław "Vogg" Kiełtyka pomaga Ukraińcom. Wozi potrzebne leki na granicę [ZDJĘCIA]

Aleksandra Degórska
01.03.2022 16:43
Wacław "Vogg" Kiełtyka pomaga Ukraińcom. Wozi potrzebne leki na granicę [ZDJĘCIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Muzyk Decapitated wozi potrzebne rzeczy na granicę i zorganizował specjalną zbiórkę pieniędzy, by zakupić kolejne, potrzebne leki oraz ubrania.

Wacław "Vogg" Kiełtyka, gitarzysta Decapitated i Machine Head postanowił pomóc Ukraińcom. Na swoich social mediach poinformował, że organizuje wyjazd na granicę, aby pomóc w transporcie osób, które czekają na wjazdł do Krakowa. Przy okazji, by nie jechać pustym busem, zabrał potrzebne leki oraz rzeczy.

Polecamy

Wacław "Vogg" Kiełtyka pomaga Ukraińcom. Wozi potrzebne leki na granicę [ZDJĘCIA]

Kilka dni temu gitarzysta Decapitated poinformował o swoich planach i napisał, kiedy i gdzie odbędzie się zbiórka potrzebnych rzeczy, m.in. leków, żywności, śpiworów czy ciepłych ubrań. Odzew był naprawdę spory i wszystkie produkty zostały zawiezione przez muzyka do Ukraińców.

29 lutego 2022 Wacław "Vogg" Kiełtyka poinformował, że wrócił do Krakowa i udało mu się dostarczyć wszystkie produkty na stronę ukraińską.

Umożliwiono nam również przejechać kilka razy przez granicę aby dostarczyć najpotrzebniejsze produkty zgromadzone na polskiej granicy i przeładować je po stronie ukraińskiej.

Podkreślił, że cały czas jest potrzebna pomoc i w tym celu specjalnie utworzono konto Paypal dla osób, które chcą wpłacić pieniądze, za które zostaną kupione potrzebne rzeczy dla Ukraińców:

Wielu z Was pisało do nas z ofertą wsparcia, dlatego postanowiliśmy utworzyć konto PAYPAL. Za zebrane środki zakupimy lekarstwa, środki higieniczne i najpotrzebniejsze rzeczy.Mam nadzieję, że do nas dołączycie! PAYPAL: krkteam2022@gmail.com
Polecamy

Oczywiście muzyk Decapitated nie pojechał w pojedynkę - towarzyszyli mu Michał Ziemowit oraz Adrian Jasik.

Decapitated zagra koncert charytatywny "Kraków dla Ukrainy"

13 marca 2022 w Krakowie odbędzie się koncert charytatywny "Kraków dla Ukrainy", którego ideą jest zbiórka pieniędzy dla naszych sąsiadów. Na scenie pojawi się Decapitated, Pudelsi, Chupacabras, Ornette i KillsorrowWstęp na wydarzenie jest wolny, warunkiem uczestnictwa jest wsparcie zbiórki pieniężnej. Impreza odbędzie się w krakowskim klubie Kwadrat. Otwarcie Bram 17:00, start 18:00

Wstęp na koncert w formie wpłaty – cegiełki. Pieniądze w całości zostaną przekazane na pomoc Ukrainie.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.