Wesołych świąt! Posłuchajcie diabolicznie złego mash-upu Mariah Carey i Metalliki

06.11.2020 14:25
Wesołych świąt! Posłuchajcie diabolicznie złego mash-upu Mariah Carey i Metalliki Fot. Allstar/Graham Whitby Boot/Mary Evans Picture Library/East News

Święta to czas na spotkanie z rodziną, refleksję i cieszenie się z obecności naszych bliskich. To też czas denerwujących piosenek świątecznych, takich jak "Last Christmas", czy "All I Want For Christmas Is You".

Pewien użytkownik YouTube'a poczuł klimat świąteczny już na początku listopada. Z tego powodu postanowił przygotować obrzydliwie paskudny mash-up Metalliki i Mariah Carey. Efekt jest diaboliczny, ale świąteczny, więc spokojnie możecie go dodawać do składanki wigilijnej 2020.  

Mariah Carey i Metallica w obrzydliwym mash-upie

Nowy potworek to połączenie instrumentalnej wersji "All I Want For Christmas Is You" z riffami oraz wokalem Jamesa Hetfielda z "For Whom The Bell Tolls". Trzeba przyznać, że przynajmniej muzyka i wokal są w miarę zsynchronizowane. Chociaż chyba właśnie dlatego ten mash-up jest tak niepokojący. Nie wiemy - zadecydujcie sami:

Przeczytaj także

Niedawno na temat nowego albumu Metalliki wypowiedział się ich basista, Robert Trujilo. W rozmowie z NME wyznał:

Nie będę się wypowiadał w imieniu innych chłopaczków, ale dla mnie to bardzo fajny proces pisania, bo jest bardzo otwarty i każdy ma coś do powiedzenia. Dla mnie to cudowne, bardzo mi się to podoba. Jesteśmy w takiej relacji, że możemy ze sobą współpracować, cieszę się, że czeka na nas taka podróż i otwierają się dla nas kolejne drzwi.

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.