Wpadka Kiss. Grupa sprzedawała koszulki z błędem w napisie

03.09.2019 13:39
Kiss|undefined Fot. Romana Mskówka / Antyradio.pl

To się porobiło! Wielu fanów ma niezły ubaw z tej wpadki i udostępnia zdjęcia koszulek z koncertu w Cincinnati.

Znacie to uczucie, gdy idziecie na koncert ulubionej kapeli i przed rozpoczęciem się show pobieracie sporo gotówki z bankomatu, bo chcecie stracić cały swój majątek na stoisku zespołu? Kapele rozpieszczają swoich fanów, którym proponuje nie tylko płyty, ale również koszulki z ciekawymi grafikami, przypinki, naszywki, biżuterię czy inne gadżety. Kiss wie jak zarabiać pieniądze i jak udobruchać swoich fanów.

Wpadka Kiss. Grupa sprzedawała koszulki z błędem w napisie

29 sierpnia 2019 Kiss zawitał do Cincinnati w stanie Ohio. Na każdym koncercie pojawiają się specjalne koszulki z nazwą miasta, w którym akurat gra zespół. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że fani doszukali się błędu na projekcie T-shirtu. Na koszulce wartej 50 dolarów w nazwie miasta pojawiło się dodatkowe "t", a co zabawne, wiele osób popełnia ten błąd mówiąc "Cincinnatti". Ekipa Kiss chyba nie zrobiła odpowiedniego rozeznania przed drukowaniem koszulek...

Przeczytaj także

Koszulki z Kiss cieszą się popularnością, nie tylko wśród fanów zespołu. Celebryci wprowadzili modę na T-shirty z logo rockowych i metalowych zespołów, co spowodowało, że wiele osób nie związanych z muzycznym światem sięga po tego typu ciuchy. Ostatnio modelka Kendall Jenner pojawiła się w koszulce z Kiss, co niezwykle ucieszyło Gene'a Simmonsa.

Zobacz także: KISS zaprezentował sygnowaną maszynę do robienia "Demonicznych Gofrów"

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.