Wtedy wchodzi ona, cała na… kolorowo i w koronie. Beata Kozidrak dołączyła do #Hot16Challenge

15.05.2020 12:34
Wtedy wchodzi ona, cała na… kolorowo i w koronie. Beata Kozidrak dołączyła do #Hot16Challenge Fot. . VIPHOTO/East News

Beata Kozidrak to kolejna gwiazda, która zdecydowała się wziąć udział w niezwykle popularnym wyzwaniu #Hot16Challenge2. Co zaprezentowała uznana artystka?

Beata Kozidrak, wokalistka grupy BAJM została nominowana przez Monikę Brodkę w jej nagraniu sprzed kilku dni. Teraz zaprezentowała swoją wersję zdobywającego coraz większą popularność wyzwania, polegającego na nagraniu 16 wersów, zgodnie z hip-hopowymi zasadami. 

Akcja ma na celu zbiórkę pieniędzy na rzecz niedofinansowanej polskiej służby zdrowia i wsparcie lekarzy, którzy każdego dnia pomagają chorym i poszkodowanym, nie tylko z powodu panującej obecnie pandemii COVID-19. W chwili obecnej na stronie SiePomaga.pl zebrano już ponad 27 mln złotych.

Przeczytaj także

Beata Kozidrak w rytmie lokomotywy

Artystka podeszła do sprawy w nietypowy sposób. Rytm i słowa jej wersji „gorących wersetów” wzięte są bowiem bezpośrednio ze słynnej rymowanki „Lokomotywa” Juliana Tuwima.

Kozidrak zaprezentowała także klip wideo do swojego utworu. Opływa w nim w luksusy w ładnym ogrodzie, wylegując się na złotej sofie w nienagannym stroju. 

Przeczytaj także

Kto teraz?

Polska piosenkarka nominowała kolejne osoby do wyzwania. Są to przedstawiciele grup kabaretowych: Ani Mru Mru oraz Smile.

"Polki i Polacy, dziś Was wyleczęNominuję tych, którzy tworzą skecze” – zaintonowała pod koniec wideo.

Czytaj także: Stachursky dołączył do #Hot16Challenge w swoim niepodrabialnym stylu.

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.