Wyraź swój mrok dzięki gotyckim emotikonom

Aleksandra Degórska
03.02.2016 10:53
|north Fot. gothemoji.com

Czy czujesz się odrzucony, bo nikt nie może pojąć Twojego wewnętrznego niepokoju? Teraz dzięki emotkom może się to zmienić!

Wstając rano czujesz udrękę życia, jakby czarna wielka dziura pochłaniała Twoje jestestwo. Żyjesz niczym zombie, tylko przygnębiająca muzyka jakoś utrzymuje Cię przy życiu. Jesteś samotny, bo nikt nie rozumie Twojego mrocznego serca i niechęci do wszystkiego co wesołe i kolorowe.

Lubisz włóczyć się nocą po mieście, szczególnie, gdy pada deszcz. Wtedy czujesz się, jak ryba w wodzie, bo cały świat ogarnia ponura ciemność. Wracając do domu pierwsze, co robisz to karmisz swoich najlepszych przyjaciół - czarnego kota, nietoperza i tarantulę. W końcu trzeba dbać o kreatury, które Cię rozumieją.

Gwoździem do trumny jest fakt, że wysyłając wiadomości do swoich równie ponurych towarzyszy mroku, nie możesz za pomocą emotikon wyrazić to, co masz na myśli. Słodkie zwierzęta, szynkokot czy inne kolorowe obrazki nie oddadzą całej czerni, którą masz w głowie. Metalowcy już doczekali się swojej emotikony, są nawet elektroniczne ikony przedstawiające rockowe i metalowe zespoły.

Świat jest niesprawiedliwy, zanurzasz się jeszcze mocniej w mrok, wyciągasz żyletkę... Całe szczęście nie trzeba już tragizować, bo właśnie pojawiły się emotki dla gotów. W końcu dzięki czarnym obrazom przedstawiającym pentagramy, nietoperze, złamane serce, szubienicę czy smutnego Roberta Smitha i upiorną Siouxsie Sioux będziesz mógł wyrazić, to co czuje Twoje ponure serce.

Zobacz, jak prezentują się te emotikony:

Goth Emoji są dostępne jedynie na iOS i kosztują 0,99 dolarów. Użytkownicy Androida niestety będą musieli trochę zaczekać. Za grafikę odpowiedzialna jest natomiast Lisen Haglund, zaś za aplikację Daniel Saidi. Emotikony dostępne są tylko dla gotów, którzy ukończyli 17. rok życia.

Jeżeli ponure emotikony to dla Was za mało, możecie również przejrzeć prace pewnego artysty, który zobrazował Roberta Smitha jako bohatera upiornych komiksów. Wielbiciele The Cure będą mogli zobaczyć zespół w akcji już 20 października 2016 roku w Łodzi. Przygotujcie się na trzygodzinną celebrację mroku.

Jak Wam się podobają gotyckie emoji?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.