Zack De La Rocha i Josh Homme wystąpili na albumie znanych raperów [AUDIO]

04.06.2020 11:28
Zack De La Rocha|undefined Fot. Polaris Images/East News

Run The Jewels zaskoczyli swoich fanów i udostępnili swój najnowszy album na dwa dni przed planowaną premierą. W sieci za darmo dostępny jest już krążek "RTJ4", na którym gościnnie pojawili się m.in. Zack De La Rocha i Josh Homme.

Run The Jewels nigdy nie kryli się z tym, że inspiruje ich rock i metal. Killer Mike i El-P nawijają w rytm beatów, które często zawierają sample gitar, rockowych perkusji, a swoją ciężkością i ilością basu mogłyby zawstydzić niejeden metalowy zespół. Do tego często współpracowali z Zackiem De La Rochą, który pojawił się gościnnie na m.in. jednym z ich pierwszych singli "Close Your Eyes".

De La Rocha i Homme gościnnie na albumie Run The Jewels

Wokalista Rage Against The Machine pojawił się gościnnie również na najnowszym albumie duetu, "RTJ4". Panowie mieli promować krążek na wspólnej trasie, jednak koronawirus pokrzyżował koncertowe plany RTJ i RATM. Na szczęście wciąż możemy usłyszeć efekt ich studyjnej współpracy w utworze "JU$T", w którym gościnnie na wokalu pojawił się również... Pharrell Williams, współtwórca hitów "Happy" i "Get Lucky".

Przeczytaj także

Utworu z De La Rochą i Williamsem posłuchacie poniżej:

Większym zaskoczeniem na albumie "RTJ4" jest gościnny występ Josha Homme'ego z Queens of the Stone Age. Lider popularnej grupy pojawił się w utworze "pulling the pin" (gitara i wokale w tle), gdzie swojego wokalu użyczyła również legenda soulu, Mavis Staples. Posłuchajcie efektu ich współpracy poniżej:

Cały album "RTJ4" autorstwa Run The Jewels jest dostępny za darmo na YouTubie, a także na większości platform streamingowych. 

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.