Kazik klęczy przed urzędem. Zobacz klip Kultu do "Plan zagospodarowania przestrzennego dla Białołęki" [WIDEO]

21.06.2021 15:47
Kazik Staszewski Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Kult udostępnił teledysk promujący najnowsze wydawnictwo. Klip już ma ponad 126 tys. wyświetleń na YouTubie.

Kult podzielił się nowym teledyskiem do utworu "Plan zagospodarowania przestrzennego dla Białołęki" z "Ostatniej Płyty". Nie obyło się znowu bez kontrowersji - w klipie widzimy Kazika, który klęczy przed urzędem dzielnicy Białołęka i prosi o pozwolenie na wybudowanie domu.

Polecamy

Kazik klęczy przed urzędem. Zobacz nowy klip Kultu do "Plan zagospodarowania przestrzennego dla Białołęki" [WIDEO]

28 maja 2021 roku Kult wydał swój najnowszy krążek zatytułowany "Ostatnia Płyta". Mimo nazwy, nie jest to ostatni krążek zespołu. Na pierwszy singiel promujący to wydawnictwo wybrano mocny utwór "Wiara", do którego ostatnio pokazano klip. Teraz zespół podzielił się kolejnym teledyskiem, tym razem do piosenki "Plan zagospodarowania przestrzennego dla Białołęki". Głównym bohaterem jest Kazik Staszewski, który chce dostać pozwolenie na wybudowanie domu. W role urzędników wcielili się muzycy Kultu. Zobaczcie, jak prezentuje się ten teledysk:

Zespół Kult będziemy mogli zobaczyć na żywo w Krakowie. Kapela zagra plenerowy koncert 27 sierpnia 2021. Bilety na koncert są dostępne w sprzedaży w cenie od 120 zł do 160 zł.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.