Zobacz reakcje gwiazd metalu na nowy utwór grupy Ghost

Aleksandra Degórska
18.05.2018 16:17
Ghost|undefined Fot. kadr z wideo

Phil Anselmo, Chino Moreno, Kirk Hammett - sprawdźcie, czy znanym muzykom przypadł do gustu utwór „Dance Macabre” od zespołu Ghost.

Ghost rozkręca się na dobre! „Prequelle” to czwarty studyjny krążek zespołu i pojawi się na rynku 1 czerwca 2018. Na pierwszy singiel wybrano „Rats” i zespół dotychczas zaprezentował jeszcze kilka nowych kompozycji podczas koncertów w ramach trasy Rats! On The Road. Mowa tutaj o piosenkach „Miasma”, „Pro Memoria”, „Faith” i „Dance Macabre”.

Udostępniając kolejny singiel Ghost wpadł na nietypowy pomysł promocji. Kawałek  „Dance Macabre” pojawił się na Instagram Stories na oficjalnym profilu Ghost na Instagramie.

Gwiazdy metalu przesłuchały nowy utwór grupy Ghost

Numer został podzielony na kilka krótkich filmików, w których pokazano jak m.in. znani metalowcy słuchają nowej piosenki zespołu Ghost. Kawałek przesłuchali Kirk Hammett, Phil Anselmo, Chino Moreno czy M. Shadows. Większość z nich ciepło przyjęło piosenkę, nuciło utwór i udawało, że gra na gitarze w powietrzu.

Instagram grupy Ghost Fot. foto: instagram.com/thebandghost
Instagram grupy Ghost Fot. foto: instagram.com/thebandghost

Nowy utwór Ghost zatytułowany „Dance Macabre” możecie odsłuchać już na Spotify.

Kim jest nowy przywódca Ghost?

We wszystkich wokalistów zespołu wcielał się Tobias Forge, tak jest też i tym razem - obecnie na scenie rządzi Cardinal Copia. Każdy nowy album to pojawienie się nowego Papy Emeritusa. Zwłoki dotychczasowych liderów zespołu będzie można oglądać na koncertach Ghost po zakupieniu biletu VIP.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.