Ghost pod przywództwem Cardinala Copii zaprezentował nowy singiel „Rats”

Maciej Koprowicz
13.04.2018 13:27
Ghost pod przywództwem Cardinala Copii zaprezentował nowy singiel „Rats” Fot. kadr z wideo

Zmiany na szczytach władzy w papieskiej stolicy! Władzę przejął mroczny kardynał. Co z tego wyniknie? Dowiemy się 1 czerwca 2018, gdy ukaże się nowy album Ghosta, „Prequelle”.

Kościół stworzony przez zespół Ghost ma nowego przywódcę. Papa Emeritus Zero ustąpił ze swojego stanowiska! Jak na razie nie wybrano jeszcze nowego papieża. Tymczasowo funkcję przywódcy organizacji sprawuje tajemniczy Cardinal Copia.

Kilka dni temu zespół opublikował wideo, które wyjaśnia, jak doszło do zmiany przywództwa.

ghost cardinal Fot. foto: materiały prasowe

Dotychczasowi papieże bynajmniej nie byli święci. Ostatni z nich nawet w ostatnich dniach pontyfikatu odszedł od tradycyjnych szat duchownych na rzecz bardziej nowoczesnego wyglądu. Kardynał wygląda jeszcze bardziej podejrzanie – bardziej niż duchownego przypomina jakiegoś szpiega z krainy dreszczowców, a równie biegły, co w modlitwie jest w sztuce tańca. Nie wierzycie? Sprawdźcie najnowszy teledysk Ghosta do nowego utworu „Rats”!

„Rats” zapowiada czwarty album studyjny Szwedów, zatytułowany „Prequelle”. Ukaże się 1 czerwca 2018. Okładkę płyty zdobi rysunek autorstwa Polaka, Zbigniewa M. Bielaka.

ghost okładka Fot. foto: materiały prasowe

Ghost „Prequelle” - tracklista

  1. „Ashes”
  2. „Rats”
  3. „Faith”
  4. „See the Light”
  5. „Miasma”
  6. „Dance Macabre”
  7. „Pro Memoria”
  8. „Witch Image”
  9. „Helvetesfonster”
  10. „Life Eternal”

Ghost – kim jest Cardinal Copia?

Nikt już nie trzyma w tajemnicy faktu, że w postaci zarówno wszystkich dotychczasowych papieży, jak i Cardinala Copii wciela się ta sama osoba. Jako lider Ghosta niedawno ujawnił się szwedzki wokalista, Tobias Forge. Wciąż w sekrecie utrzymane są natomiast nazwiska Ghouli, czyli muzyków towarzyszących na scenie frontmanowi – nadal występują w maskach.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.