Żona Chestera Benningtona opublikowała prywatne nagranie z okazji 45. urodzin artysty. "Mam łzy w oczach" [WIDEO]

Joanna Chojnacka
22.03.2021 11:12
Chester Benington Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Talinda Bennington, wdowa po wokaliście Linkin Park z okazji 45. urodzin artysty opublikowała wzruszające wideo. "Bardzo za tobą tęsknimy".

Czas leci naprawdę szybko. Od śmierci Chestera Benningtona w lipcu tego roku miną już 4 lata. Wokalista popełnił samobójstwo i został znaleziony martwy przez gosposię. Muzyk cierpiał na depresję oraz zmagał się z uzależenieniem od narkotyków i alkoholu. To właśnie te problemy mogły doprowadzić do jego samobójczej śmierci.

Chester Bennington miałby już 45 lat. Rodzina wspomina artystę

Gdyby wokalista Linkin Park nie podjął smutnej decyzji o zakończeniu swojego życia, 20 marca obchodziłby swoje 45. urodziny. O wyjątkowym dniu nie zapomniała jego rodzina, w tym żona Talinda Bennington.

Polecamy

Kobieta opublikowała na swoim Instagramie wzruszające wideo, na którym widzimy Chestera oraz jego syna Tylera, którzy wykonują razem zabawny taniec. Talinda napisała pod filmem:

Wszystkiego najlepszego. Miałbyś dzisiaj 45 lat, a Tyler naprawdę chciałby, żebyś jeszcze raz wykonał z nim ten taniec. Życie bez ciebie nie staje się łatwiejsze ani mniej bolesne. Bardzo za tobą tęsknimy. Będziemy dziś celebrować twoje święto na wiele sposobów.

Komentarze pod filmem mogą poruszyć serca nie tylko fanów Linkin Park. Fani Chestera napisali otwarcie o swoim wzruszeniu filmem, tęsknocie za muzykiem oraz miłości do jego osoby i twórczości, która pomagała im przetrwać trudne chwile. 

Jeśli czujecie, że problem depresji może dotyczyć także Was, nie czekajcie. Poniżej znajdziecie numery, pod które możecie zadzwonić w chwilach kryzysów i poradzić się, co zrobić dalej, żeby zawalczyć o swoje zdrowie.

  • Telefon Zaufania dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym - 116 123
  • Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży - 116 111
  • Antydepresyjny Telefon Zaufania Fundacji ITAKA 22 484 88 01
Polecamy
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.