Zwierzęta "nagrały" cover Rammsteina. "Ich Will" nigdy wcześniej tak nie brzmiało

Joanna Chojnacka
15.11.2018 17:11
|center Fot. kadr z filmu

Na YouTubie pojawił się wyjątkowy cover. Zwierzaki "wykonały" popularny utwór Rammsteina - "Ich Will".

Na kanale Insane Cherry w serwisie YouTube pojawiają się zabawne filmy z udziałem metalowych zwierzaków. Autor nagrań montuje fragmenty nagrań ze zwierzętami w ten sposób, żeby ich odgłosy układały się w znane utwory rockowe i metalowe. Dzięki kanałowi wiemy, jak brzmi zwierzęca wersja Linkin Park, Slipknota czy System Of A Down.

Zwierzęta "nagrały" cover Rammsteina

Autor kanału Insane Cherry zaprezentował już swoim fanom utwór Rammsteina "Du Hast" w zwierzęcej wersji. Tym razem wziął na warsztat numer "Ich Will", w którym usłyszycie szczekające psy, miauczące koty, a nawet małpy:

Zwierzęce covery cieszą się dużą popularnością na YouTubie. Szczególny talent do metalowych wykonań mają kozy.  Fanów Rammsteina z kolei jest coraz trudniej zaskoczyć. Ich ulubiony zespół spotyka się z tak częstymi interpretacjami, że poza kozami, psami, małpami i kotami słyszeli znajome utwory nawet w wersji bajkowego Wilka i Zająca.

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.