Axl Rose rezygnuje z koncertowej tradycji. Wszystko z powodu groźnego wypadku

05.12.2022 16:05
Axl Rose Fot. I Zorstan/DYDPPA/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Z powodu ostatniego wypadku na koncercie Guns N' Roses, wokalista postanowił zrezygnować ze swojej koncertowej tradycji. 

Jedna z fanem Guns N' Roses, która była na koncercie kapeli w Adelajdzie twierdzi, że została uderzona mikrofonem Axla Rose'a. W związku z tym wokalista postanowił zmienić swoją tradycję.

Polecamy

Axl Rose rezygnuje z koncertowej tradycji. Wszystko z powodu groźnego wypadku

Podczas koncertu Guns N' Roses w Adelajdzie po ostatnim utworze ''Paradise City'' frontman rzucił w tłum mikrofon. Niestety sprzęt uderzył w nos jedną z fanek, która podzieliła się z prasą zdjęciami poranionej twarzy. Zrobiło się dosyć głośno o tym zajściu i w końcu Axl Rose skomentował całą sprawę. 

Polecamy

Muzyk w oświadczeniu napisał, że dowiedział się o fance, która prawdopodobnie została ranna podczas koncertu:

Oczywiście nie chcieliśmy, by ktoś został w jakiś sposób ranny. Uważaliśmy, że rzucanie mikrofonu pod koniec koncertu przez 30 lat jest czymś, czego chcą fani i byli świadomi, że mogą wtedy złapać mikrofon. Niezależnie od tego, w interesie bezpieczeństwa publicznego od teraz powstrzymamy się od rzucania mikrofonu czy innych przedmiotów w stronę publiczności na naszych koncertach.

Polecamy

Skończyło się zbieranie fantów po koncertach Guns N' Roses, ale raczej to dobra decyzja, by nie rzucać w tłum ciężkiego mikrofonu, który może kogoś uderzyć w głowę. 

Przypomnijmy, że ostatni występ kapeli w Polsce odbył się 20 czerwca 2022 na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Tymczasem Guns N' Roses w listopadzie zaprezentował wyjątkową reedycję kultowych albumów „Use Your Illusion I & II”. Na boks deluxe składa się 97 utworów, w tym 63, których nie wydano nigdy wcześniej.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.