Chris Cornell i Soundgarden nominowani do Rock and Roll Hall of Fame 2020. Jak zareagowała córka Chrisa?

16.10.2019 14:17
Córka Chrisa Cornella zareagowała na nominację Soundgarden do Rock and Roll Hall of Fame |undefined Fot. . Everett Collection/East News

W połowie października 2019 roku świat poznał muzyczne nominacje do muzeum Rock and Roll Hall of Fame. 

15 października 2019 roku poznaliśmy nominowanych artystów, którzy mają zostać wprowadzeni do Rock and Roll Hall of Fame w 2020 roku. Impreza odbywa się cyklicznie i co roku muzycy, którzy przyczynili się do rozwoju muzyki i miały w nią znaczny wkład, zostają wprowadzeni do muzeum. Lista nominowanych wywołuje niemałe emocje zwłaszcza, jeśli jakiś artysta ma zostać wprowadzony pośmiertnie.

Chris Cornell i Soundgarden nominowani do Rock and Roll Hall of Fame 2020. Jak zareagowała córka Chrisa?

W tym roku do Rock and Roll Hall of Fame nominowani zostali m.in. Dave Matthews Band, Depeche Mode, Whitney Houston, Motorhead. Nine Inch Nails i właśnie Soundgarden. Na informację o nominacji zespołu Chrisa Cornella zareagowała córka zmarłego muzyka. Toni udostępniła kilka zdjęć na Instagramie i opatrzyła je opisem:

Jestem dumna z mojego tatusia i jego zespołu Soundgarden za otrzymanie nominacji do Rock and Roll Hall of Fame. Do wszystkich jego fanów: głośna miłość, idźcie głosować!

Przeczytaj także

W głosowaniu wezmą udział nie tylko fani, ale również ludzie ze świata muzyki, historycy, dziennikarze i członkowie branży. Komisja będzie liczyć około 1000 osób. Ceremonia wprowadzenia do Rock and Roll Hall of Fame odbędzie się 2 maja 2020 roku w Clevenald Public Hall. 

Zobacz także: Znamy nominacje do Rock and Roll Hall of Fame 2020. Czy Judas Priest wejdzie do muzeum?  

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.