Córka Dave'a Gahana zapowiedziała debiutancki album. Posłuchaj, jak brzmią jej single [WIDEO]

03.04.2023 22:50
Depeche Mode Fot. action press/Reporter/East News

Czy jej muzyka spodoba się fanom Depeche Mode? Jest duże prawdopodobieństwo, że tak!

Nic w przyrodzie nie przepada i dzieciaki często dziedziczą zdolności muzyczne po swoich rodzinach. Powiedzenie "niedaleko pada jabłko od jabłoni" w tym przypadku jest bardzo uzasadnione, bo okazuje się, że córka Dave'a Gahana również postanowiła pójść w ślady ojca i rozpocząć muzyczną karierę. Posłuchajcie, jak brzmi córka wokalisty Depeche Mode, która zagra niebawem przed ich koncertem.

Polecamy

Córka Dave'a Gahana zapowiedziała debiutancki album. Posłuchaj, jak brzmią jej single [WIDEO]

23-letnia Stella Rose Gahan wyda swój debiutancki album już 14 maja. Krążek "Eyes of Glass" został zarejestrowany w studiu KRO Records razem z Yvesem Rothmanem i dotychczas światło dzienne ujrzały 3 single wokalistki - "Mudled Man", "Angel" oraz "Faithful".

Materiał z nadchodzącej płyty usłyszą fani Depeche Mode 14 kwietnia. Właśnie wtedy przed występem głównej gwiazdy w Madison Square Garden zagra córka frontmana. Posłuchajcie, jak prezentuje się jej materiał:

Depeche Mode na dwóch koncertach w Polsce w 2023

„Memento Mori” to 15. album studyjny Depeche Mode – pierwszy w składzie Dave’a Gahana i Martina Gore’a po śmierci współzałożyciela Andrew „Fletcha” Fletchera w 2022 roku.

Nowa płyta to również nowa trasa koncertowa, która obejmie również Polskę. 2 sierpnia Depeche Mode zagra na PGE Narodowym, natomiast 4 sierpnia w krakowskiej Tauron Arenie.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.