Czy wiesz, że Keanu Reeves gra rocka? Jego zespół wyda pierwszy album od ponad 20 lat

11.05.2023 15:23
Keanu Reeves Fot. Evan Agostini/Invision/East News

Posłuchajcie, jak kiedyś brzmiał zespół Dogstar, który po dwudziestu latach postanowił wrócić do grania.

Zachęcamy Was do odwiedzenia naszego Facebooka oraz Instagrama.

Takie niespodzianki to my lubimy. Keanu Reeves głównie kojarzony jest z jego aktorską karierą, ale gwiazdor całkiem nieźle wymiata na basie i po kilkudziesięciu latach ponownie postanowił chwycić za instrument. Jego zespół Dogstar zapowiedział koncert oraz nowy album. Dzieje się!

Czy wiesz, że Keanu Reeves gra rocka? Jego zespół wyda pierwszy album od ponad 20 lat

Grunge'owa kapela Dogstar postanowiła wrócić do grania po dwudziestoletniej przerwie. Grupa wystąpi już 27 maja na festiwalu BottleRock w Napa Vallet w stanie Kalifornie. Na koncercie uczestnicy usłyszą nowy materiał z nadchodzącej płyty. Kiedy Keanu znalazł czas, żeby wejść z kolegami do studia - tego nie wiadomo.

Dogstar nie występował od października 2002 i swój powrót ogłosił latem 2022 na Instagranie jednocześnie pokazując pracę w studiu. Nadchodzący krążek będzie pierwszym wydawnictwem od "Happy Ending", który ukazał się w 2000 i nowy album ma się ukazać jeszcze latem.

Posłuchajcie, jak kiedyś brzmiała kapela Keanu Reeves:

Zespół był zaskoczony pozytywnym odzewem fanów i napisał:

Dziękujemy wszystkim za miłe komentarze. Jesteśmy przeszczęśliwi widząc taki odzew. Szczerze mówiąc, nie spodziewaliśmy się tego. To sprawia, że jeszcze bardziej chcemy występować. Tego lata wypuścimy trochę nowej muzyki, a następnie zagramy kilka koncertów. (...) Sporo mamy do zrobienia, ale zebraliśmy świetną ekipę, która nam pomaga. Stworzymy też teledysk do naszego pierwszego utworu.
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.