Gra w Twistera w środku moshpitu. Takie atrakcje zaserwował death-metalowy zespół swoim fanom [WIDEO]

09.03.2023 16:09
Rockowy koncert Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Tak, dobrze przeczytaliście. Zobaczcie wideo z absurdalnej gry w Twistera w trakcie metalowego koncertu.

Tego jeszcze nie było - gra Twister w samym środku moshpitu? Na metalowych koncertach dzieje się sporo, zawsze atmosfera jest naprawdę gorąca i dobra forma fizyczna bardzo się przyda. Na koncercie death-metalowej grupy Archspire pewni fani przekonali się, że gibkie ciało naprawdę może się przydać na koncercie.

Polecamy

Gra w Twistera w środku moshpitu. Takie atrakcje zaserwował death-metalowy zespół swoim fanom [WIDEO]

Podczas jednego z ostatnich koncertów Archspire kapela wpadła na genialny pomysł - wybrała dwóch śmiałków pod sceną, którzy mieli zagrać w Twistera, a zwycięzca mógł dostać koszulkę zespołu. Nie wiadomo, kto wpadł na taki pomysł, ale gra długo nie trwała - gdy kapela zaczęła grać fani znowu rzucili się do moshpitu. Ciekawe, czy plansza na Twistera przetrwała taki ogień pod sceną.

Absurdalny pomysł opłacił się kapeli, bo filmik z całego zajścia jest już viralem na TikToku i ma ponad 300 tysięcy wyświetleń. Fanom kapeli chyba też spodobał się taka zabawa, zresztą zawsze warto być kreatywnym i otwierać się na nowe rozwiązania. Jesteśmy ciekawi, co wymyśli następnym razem Archspire.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.