Jason Newsted wraca z solowym projektem! Były muzyk Metalliki reaktywował karierę po 10 latach przerwy

19.04.2023 09:56
Jason Newsted wraca z solowym projektem! Były muzyk Metalliki reaktywował karierę po 10 latach przerwy Fot. Chris Pizzello/Invision/AP/East News

Jason Newsted wraca do koncertowania ze swoim solowym projektem zwanym po prostu Newsted. To będzie pierwszy występ grupy od ponad 10 lat.

Jason Newsted wraca na scenę z solowym projektem po 10 latach przerwy

Z cyklu: bardzo miłe niespodzianki. Jason Newsted całkiem od czapy zapowiedział, że już 20 maja zagra koncert podczas festiwalu Revolution Live ze swoim projektem solowym.

Polecamy

Muzyk jakiś czas temu sugerował publicznie, że chce się zaangażować w dwa różne projekty, ale nikt nie spodziewał się, że reaktywuje zespół, który grał ostatnio ponad 10 lat temu.

Tak się jednak stało i już 20 maja 2023 roku Newsted pojawi się na scenie na Florydzie:

Polecamy

Obok Newsteda na scenie pojawią się Jesus Mendez Jr. i Jessie Farnsworth, którzy oryginalnie grali z muzykiem w projekcie, a wspomoże ich jeszcze Humberto Perez.

Zespół Newsted zadebiutował w 2012 roku i na przestrzeni kolejnych dwóch lat wyprodukował studyjny album "Heavy Metal Music" i EP-ką zwaną po prostu "Metal". Kto wie, może były basista Metalliki siedział w studiu i pichcił dla nas kolejne porcje świeżego heavy metalu?

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.