Kolejny polski artysta zagra koncert MTV Unplugged. Ruszyła już sprzedaż biletów

10.03.2023 17:03
Akustyczna gitara Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Już niebawem odbędzie się kolejny koncert w ramach MTV Unplugged. Sprawdźcie szczegóły tego wydarzenia.

MTV ujawniło, który artysta zagra koncert w ramach kolejnej, 14. edycji MTV Unplugged. Gwiazda wystąpi „bez prądu” przed publicznością i kamerami już 7 kwietnia. Bilety trafiły już do sprzedaży.

Polecamy

Kolejny polski artysta zagra koncert MTV Unplugged. Ruszyła już sprzedaż biletów

MTV Unplugged to kultowa seria koncertów, w których najwybitniejsi artyści prezentują swoje utwory w nowych, akustycznych aranżacjach. Dzięki temu publiczność może na nowo odkryć hity, które zaprowadziły ich idoli na szczyty list przebojów. Do tej pory w Polsce swoją muzykę „bez prądu” zaprezentowali m.in. Kayah, Hey, Kult, O.S.T.R., Krzysztof Zalewski, Natalia Kukulska, Lady Pank czy Margaret.

Do 14. edycji polskiej serii MTV Unplugged zaproszono artystę, który z polską sceną muzyczną związany jest od niemal 20 lat. Już 7 kwietnia ''bez prądu'' zagra Mrozu.

Publiczność zgromadzona w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego będzie miała szansę posłuchać dobrze znanych utworów w zupełnie nowych aranżacjach. Na scenie nie zabraknie również wyjątkowych gości – nazwiska artystów poznamy niebawem. Tymczasem można już kupić bilety na ten wyjątkowy koncert – wyłączna sprzedaż na eBilet.pl

Mrozu w swojej twórczości potrafi zręcznie łączyć wiele gatunków – od popu, przez soul i R&B, aż po rock’and’roll. Słynie również z dopracowanych, elektryzujących koncertów i ciekawych kolaboracji. Ma w swoim dorobku duety m.in. z Vito Bambino, Jareckim, Igo, Quebonafide, Tomsonem i chórem Sound'n'Grace. Płytą „Rollercoaster” udowodnił, że wciąż̇ ma talent do pisania chwytliwych piosenek, natomiast w pracy nad albumem „Zew” poszedł o krok dalej, zdecydowanie ugruntowując swoją muzyczną tożsamość́.

Polecamy

Kolejny krążek „Aura” bardzo szybko pokrył się̨ złotem i przyniósł artyście kolejne nominacje do Fryderyków. Jednak za jego największy sukces można uznać ostatni album „Złote bloki” z kwietnia 2022 roku, który w zaledwie 8 miesięcy po premierze uzyskał status platynowej płyty. Mrozu ma na swoim koncie wiele muzycznych nagród i przeboje takie jak „Za daleko”, „Jak nie my to kto”, „Złoto” czy „Nic do stracenia”, który okazał się najczęściej graną piosenką w radiach w 2014 roku.

 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.