Motorhead z nowym utworem ''Greedy Bastards". Teledysk do singla stworzyła Polka [WIDEO]

25.01.2023 14:00
Lemmy Kilmister Motorhead Fot. 0000554/Reporter/East News

Posłuchajcie wcześniej niepublikowanego utworu Motorhead, który niebawem ukaże się na wznowieniu "Bad Magic".

Motorhead podzielił się teledyskiem do wcześniej niewydanego utworu ''Greedy Bastards'', który ukaże się niedługo na albumie ''Bad Magic: Seriously Bad Magic''.

Polecamy

Motorhead z niepublikowanym wcześniej utworem ''Greedy Bastards". Teledysk stworzyła Polka [WIDEO]

Płyta ''Bad Magic: Seriously Bad Magic'' to reedycja krążka ''Bad Magic'' z 2015 roku. Na nadchodzącym wydawnictwie ukażą się wcześniej niepublikowane utwory - wcześniej poznaliśmy kawałek "Numer Bullet in Your Brain", teraz zaś zespół podzielił się piosenką ''Greedy Bastards". Do utworu powstał animowany teledysk stworzony przez Natalię Jonderko Śmiechowicz.

Box ''Bad Magic: Seriously Bad Magic'' ukaże się 24 lutego 2023 i oprócz wcześniej wspomnianych utworów na wydawnictwie otrzymamy zapis występu w Japonii w 2015 roku, wywiad audio z Lemmym "War, Love, Death And Injustice" przeprowadzony przez Roberta Kiewika w trakcie trasy koncertowej.

Polecamy

Mimo tego, że Lemmy Kilmister zmarł 28 grudnia 2015 roku, a Motorhead oficjalnie zakończył swoją działalność, to co rusz pojawiają się kolejne wydawncitwa od kapeli. Jeszcze 23 września 2022 ukazało się specjalne wydanie "Iron Fist'". Album wydany został w wersji deluxe zawierający 3 winyle m.in. z niepublikowanymi wcześniej nagraniami demo oraz koncertem 'Live at Glasgow Apollo' z 1982 roku.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.