Możesz być częścią muralu Metalliki w Katowicach i zgarnąć plakat. Kiedy odbędzie się event?

05.04.2023 14:57
Metallica Fot. mpi04/Associated Press/East News

Patronat nad imprezą z okazji premiery nowej płyty Metalliki objęło Antyradio.

Kolejna fajna akcja dla fanów Metalliki. W piątek, 14 kwietnia, w godzinach 19:00-22:00 przyjdź pod katowicki Spodek i przybij piątkę z Metalliką oraz posłuchaj najnowszego albumu "72 Seasons".

Polecamy

Możesz być częścią muralu Metalliki w Katowicach i zgarnąć plakat. Kiedy odbędzie się event?

Na płycie Placu Sławika i Antalla powstanie wielki mural związany z premierą albumu Metalliki "72 Seasons". Miejsce zostało wybrane nieprzypadkowo – to właśnie w Spodku odbył się pierwszy polski koncert legendarnej grupy.

Polecamy

Grafika zostanie wydrukowana na specjalnej folii z aluminium, do aplikacji na betonie lub asfalcie - Asphalt Art. Do wykonania grafiki wykorzystana zostanie technologia druku żywicznego EPSON SureColor SC-R5010, tak aby stworzyć trwały element wizualny. Folię oraz wydruk dostarcza firma API.PL SP. z o.o., dystrybutor rozwiązań do druku wielkoformatowego.

Co ciekawe, fani, którzy przyjdą na miejsce, będą mogli odbić swoją dłoń na muralu – własną ręką lub używając szablonu. Podczas trwania imprezy powstanie też graffiti autorstwa Patryka Wróżyny, inspirowane premierą płyty i zespołem. Imprezie będzie towarzyszyła muzyka z najnowszego albumu "72 Seasons". Dla pierwszych 72 osób na hasło „72 Seasons” do odebrania plakaty.

Polecamy

Metallica zagra 2 koncerty w Warszawie w 2023

Zespół zagra dwa koncerty w każdym mieście, które jest objęte tournée. Polscy fani będą mogli posłuchać Metalliki na żywo 5 i 7 lipca 2024. Każdy No Repeat Weekend to dwa oddzielne koncerty, z różnymi setlistami i supportami.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.