Nadchodzi prawdziwy reunion Guns N' Roses?

26.07.2019 11:49
Guns N Roses powrot|undefined Fot. . Romana Makówka/Antyradio.pl

Każdy fan Guns N' Roses liczy na to, żeby zobaczyć na scenie zespół w starym składzie. Czy Slash dał fanom na to nadzieję? 

Radość fanów, którzy usłyszeli o powrocie Guns N' Roses, sięgnęła zenitu. Slash i Axl Rose przez długi czas nie mogli dojść do porozumienia. Wokalista nie raz publicznie obraził gitarzystę, a kiedy został zapytany o możliwość powrotu starego, dobrego zespołu na scenę, odrzekł jedynie: "nie w tym życiu". Stąd właśnie wzięła się nazwa trasy "Not In This Lifetime". Na szczęście artyści zawarli rozejm i trzeba przyznać, że na scenie dają czadu. 

Nadchodzi prawdziwy reunion Guns N' Roses? 

Na trasie brakuje jednak Izzy'ego Stradlina i Stevena Adlera, którzy współtworzyli zespół na samym początku. W latach 90. gitarzystę zastąpił Gilby Clarke, a na miejsce perkusisty wszedł Matt Sorum. Artyści grali z zespołem do momentu, w którym odeszli Duff i Slash. To właśnie oni stworzyli później grupę Velvet Revolver, w której grał także Matt. 

26 lipca 2019 roku Slash opublikował na swoim profilu na Instagramie ciekawe zdjęcie. Na fotografiim muzyk stoi właśnie w towarzystwie Gilby'ego Clarka i Matta Soruma. Gitarzysta opatrzył to opisem: 

... i to wydarzyło się dzisiaj wieczorem iiii]; )

Ciekawe, czy jest szansa na to, żeby Matt i Gilby wrócili do Guns N' Roses. Kto wie! Na temat powrotu Izzy'ego Stradlina wypowiedział się niedawno Duff McKagan, który przyznał, że trasy koncertowe z tak dużym zespołem nie są najwidoczniej dla wszystkich... 

Przeczytaj także

Duff McKagan w Polsce 2019

Basista Guns N' Roses odwiedzi Polskę już niebawem. 22 sierpnia 2019 roku odbędzie się koncert muzyka w warszawskim klubie Stodoła. Artysta przyjeżdża do Polski w ramach trasy koncertowej promującej jego najnowszy album "Tenderness". 

Zobacz także: Duff McKagan wystąpi w Polsce w 2019 

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.