Oto najlepszy utwór Queen według fanów. Wyniki plebiscytu nie są zaskoczeniem

06.04.2023 19:57
Brian May z zespołu Queen Fot. Tom Donoghue/Polaris Images/East News

Zaskoczeni? Chyba nie, bo utwór od czasu ukazania się filmu "Bohemian Rhapsody" przechodzi kolejny renesans.

Słuchacze brytyjskiego radia BBC Radio 2 wzięli udział w głosowaniu, które miało wyłonić najlepszą piosenkę zespołu Queen. Trudny wybór, prawda? Jednak wyniki pokazują, że królowa rzeczywiście jest tylko jedna.

Polecamy

Oto najlepszy utwór Queen według fanów. Wyniki plebiscytu nie są zaskoczeniem

Tego typu zestawienia są bardzo kontrowersyjne, bo ile głosów tyle też gustów, ale łatwo się domyślić, który utwór zdobył tytuł najlepszego utworu Queen. Który numer obstawiacie?

Fani Queen mogli oddawać swoje głosy na najlepszy utwór zespołu z listy 75 piosenek od 20 lutego. Która kompozycja wygrała? Pierwsze miejsce należy do "Bohemian Rhapsody", zaś srebro zdobył utwór "Don't Stop Me Now". Na kolejnej pozycji uplasował się utwór "Somebody To Love".

Chyba nikogo nie dziwi fakt, że fani nadal kochają utwór "Bohemian Rhapsody":

Polecamy

Pap Life zacytowało Briana Maya, który tak skomentował sprawę:

Jesteśmy niezwykle podekscytowani, nie tylko dlatego, że głosowaliście na ten konkretny utwór, ale dlatego, że w ogóle oddaliście swoje głosy. To oznacza, że wciąż jesteśmy w waszych sercach i umysłach. "Bohemian Rhapsody" jest oczywiście największym świadectwem potęgi naszego drogiego Freddiego i wiem, że byłby zachwycony, słysząc tę wiadomość.
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.