Panic! at the Disco ogłosił zakończenie działalności. Brendon Urie: "Nie mogę się doczekać kolejnej przygody"

24.01.2023 16:26
Panic! at the Disco Fot. Retna/Photoshot/REPORTER/East News

Lider Panic! at the Disco wyjaśnił, dlaczego podjął decyzję o zakończeniu działalności zespołu.

Panic! at the Disco ogłosił koniec działalności. Po niecałych 20 latach działalności zespołu Brendon Urie postanowił zamknąć pewien rozdział w swoim życiu jak tylko skończy się europejska trasa koncertowa. Dlaczego podjął taką decyzję? Przeczytajcie oświadczenie lidera kapeli.

Polecamy

Panic! at the Disco ogłosił zakończenie działalności. Brendon Urie: "Nie mogę się doczekać kolejnej przygody"

24 stycznia na social mediach Panic! at the Disco pojawiła się informacja o zakończeniu działalności zespołu po zagraniu europejskich koncertów. Brendon Urie postanowił skupić się na swoim życiu prywatnym, bowiem niedługo zostanie ojcem:

Sarah i ja spodziewamy się wkrótce dziecka! Perspektywa bycia ojcem i obserwowania, jak moja żona staje się matką, jest zarówno przytłaczająca, jak i ekscytująca. Nie mogę się doczekać tej kolejnej przygody. Zamierzam zakończyć ten rozdział mojego życia i skupić swoją uwagę oraz energię na mojej rodzinie, a wraz z tym Panic! At The Disco kończy swoją działalność.

Brendon Urie podziękował swoim fanom za ogromne wsparcie przez ostatnie lata:

Niezależnie od tego, czy jesteście tu od początku, czy dopiero nas odnajdujecie, to była przyjemność nie tylko móc dzielić scenę z tak wieloma utalentowanymi ludźmi, ale także dzielić z Wami ten czas. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć wszystkich w Europie i Wielkiej Brytanii na ostatniej trasie.

Panic! at the Disco jako solowy projekt Brendona Urie wydał ostatni album "Viva Las Vengeance" w 2022 roku. Europejska trasa koncertowa rusza 20 lutego w Austrii i zakończy się 10 marca w Wielkiej Brytanii.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.