Axl Rose zaśpiewał "November Rain" na pogrzebie córki Elvisa Presleya [WIDEO]

23.01.2023 11:16
Axl Rose na pogrzebie Presley Fot. John Amis/Associated Press/East News

Posłuchajcie wzruszającej wersji "November Rain", którą wykonał wokalista Guns N' Roses podczas ostatniego pożegnania Lisy Marie Presley.

Córka Elvisa Presleya zmarła 12 stycznia 2023 w wieku 54 lat. Lisa Marie Presley została pochowana w Graceland, posiadłości w Memphis, którą odziedziczyła po sławnym ojcu. Pochowany jest też tam jej ojciec, który zmarł 16 sierpnia 1977 r.

Polecamy

Pogrzeb córki Elvisa Presleya. Axl Rose zaśpiewał "November Rain" [WIDEO]

Jeszcze kilka dni wcześniej Lisa Marie i jej matka Priscilla Presley były obecne na gali rozdania Złotych Globów, podczas której aktor Austin Butler uhonorowany został za najlepszą rolę męską w filmie biograficznym "Elvis" poświęconym jej ojcu. Oficjalną przyczyną śmierci Lisy Marie był zawał serca.

Pogrzeb wokalistki odbył się 22 stycznia i na uroczystości pojawił się m.in. Axl Rose, który pożegnał swoją przyjaciółkę piosenką "November Rain" przy akompaniamencie fortepianu.

Polecamy

Podczas uroczystości wystąpiła również Alanis Morissette, która zaśpiewała utwór "Rest". Nie obyło się również bez przemówień i Axl Rose wyznał przed zgromadzonymi:

Nigdy nie przypuszczałem, że będę tutaj śpiewać przy takich okolicznościach. To jest przygnębiające i potworne dla wszystkich tutaj zgromadzonych. (...) Mnóstwo osób kocha oraz tęskni za Lisą, będą dalej ją kochać i tęsknić wszyscy ci, z którymi była związana.

Lisa Marie Presley miała zawał w swoim domu, gdzie znalazła ją gosposia. Początkowo reanimacją zajął się były mąż, Danny Keough. Kobieta odzyskała puls i trafiła do szpitala, ale niestety przeszła kolejny zawał. Lekarze poinformowali rodzinę o śmierci mózgu i z tego powodu bliscy zdecydowali się nie reanimować artystki.

Artystka czterokrotnie wychodziła za mąż i miała 4 dzieci - Rileya Keougha i syna Benjamina, który w 2020 roku popełnił samobójstwo oraz dwie bliźniaczki Finley i Harper.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.