Polska artystka zagra koncert MTV Unplugged. Ruszyła sprzedaż biletów

22.11.2022 14:36
Koncert Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Już niedługo odbędzie się kolejny koncert w ramach cyklu MTV Unplugged. Ruszyła sprzedaż biletów.

Kolejna polska artystka zagra koncert w ramach MTV Unplugged. Występ odbędzie się 14 grudnia i właśnie ruszyła sprzedaż biletów w serwisie i aplikacji goingapp.pl.

Polecamy

Polska artystka zagra koncert MTV Unplugged. Ruszyła sprzedaż biletów

Do 13. edycji polskiej serii MTV Unplugged zaproszono artystkę, która związana jest ze sceną muzyczną od ponad dekady. Margaret śmiało sięga po różne style muzyczne jak pop, hip hop czy latino. Artystka poświęca wiele uwagi również warstwie wizualnej swoich występów.

Polecamy

14 grudnia w warszawskim Teatro Cubano publiczność przeniesie się do barwnej Havany, gdyż tym razem artystka inspirowała się twórczością Buena Vista Social Club. Nie będzie klasycznej sceny i rzędów numerowanych foteli. Zamiast nich będzie bar i rozstawione dookoła stoliki, wśród których odbędzie się występ.

Margaret tak komentuje nadchodzące wydarzenie:

MTV Unplugged zawsze było moim Świętym Graalem – jako dziecko zasłuchiwałam się w pierwszym koncercie Unplugged z Kayah czy fenomenalnym występie Mariah Carey. Tym bardziej cieszę się, że w tej kultowej atmosferze będę miała okazję obchodzić 10-lecie swojej pracy artystycznej. Koncept tego koncertu chodził za mną już od jakiegoś czasu, bo od zawsze czułam, że moje serce ciągnie do Ameryki Południowej. W mojej dotychczasowej dyskografii jest wiele inspiracji tą właśnie kulturą – baila funky, reggaeton, dancehall. Z drugiej strony dużo we mnie wschodniej melancholii, dlatego robimy gorącą latynoską imprezę w sercu dalekiej północy.

Bilety na koncert w warszawskim Teatro Cubano do kupienia na stronie goingapp.pl.

Polecamy

Już 25 listopada premierę będzie miał album Lady Pank „MTV Unplugged”, a sam występ będzie można zobaczyć na platformie Player. Miesiąc później, 30 grudnia, koncert Lady Pank zostanie wyemitowany na antenie MTV Polska.

 

 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.