Queens of the Stone Age wraca do gry i zapowiada nowy album. Posłuchaj singla "Emotion Sickness"

11.05.2023 15:57
Queens of the Stone Age Fot. AFP/EAST NEWS

QOTSA już niebawem wystąpi w Polsce i na tym koncercie usłyszymy nowe piosenki z albumu "In Times New Roman...".

Zachęcamy Was do odwiedzenia naszego Facebooka oraz Instagrama.

Queens of the Stone Age po kilku latach w końcu wyda nowy album. Zespół ogłosił premierę 8. studyjnego albumu, który ukaże się już niebawem. Co więcej, QOTSA podzielił się nowym singlem, który pokazuje, w jakim muzycznym kierunku zmierza.

Queens of the Stone Age wraca do gry i zapowiada nowy album. Posłuchaj singla "Emotion Sickness"

Najnowszy album będzie nosić tytuł "In Times New Roman..." i ukaże się 16 czerwca. Kapela podzieliła się okładką płyty i trzeba przyznać, że grafika robi piorunujące wrażenie:

materiały prasowe Fot. materiały prasowe

W opisie płyty "In Times New Roman..." możemy przeczytać:

Album jest surowy, momentami brutalny i nie jest przeznaczony dla osób o słabym sercu. A jednak jest to prawdopodobnie najpiękniejszy i zdecydowanie najbardziej satysfakcjonujący album w dyskografii zespołu. Ostre teksty założyciela zespołu Joshuy Homme'a są wspierane przez rozpoznawalne brzmienie QOTSA, ozdobione nowymi i niespotykanymi zwrotami w praktycznie każdym utworze.

Pierwszą propozycją z "In Times New Roman..." jest singiel "Emotion Sickness":

Pozostaje nam cierpliwie czekać na resztę materiału od QOTSA. Jak na razie dyskografię zespołu zamyka krążek "Villains". Cieszy jednak fakt, że niedługo będziemy mogli usłyszeć nowe piosenki na żywo w Polsce. Zespół jest gwiazdą Open'er Festival 2023 i zagra 30 czerwca 2023 na głównej scenie. Na imprezie zaprezentują się również m.in. Arctic Monkeys, Nothing But Thieves, One Republic czy Kaleo.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.