Pięćdziesiąt twarzy Tilla Lindemanna. Wokalista zagrał w nietuzinkowej reklamie pokera [WIDEO]

06.04.2023 20:01
Till Lindemann Fot. NSUS Malta Ltd/News Aktuell via AP Images)/Associated Press/East

Till Lindemann pokazał, że nadawałby się na aktora, bo zdołał zagrać w jednym spocie reklamowym kilka postaci.

Wokalista Rammsteina znalazł chwilę wolnego, żeby zagrać w nietuzinkowej reklamie internetowej platformy do gry w pokera GGPoker. Till Lindemann ma niezłe zdolności aktorskie i w najnowszym spocie reklamowym zagrał aż kilka ról pokazując, że jest dosłownie scenicznym kameleonem. Swoją drogą sama w sobie reklama wygląda świetnie i mogłaby być wykorzystana jako teledysk Rammsteina.

Polecamy

Pięćdziesiąt twarzy Tilla Lindemanna. Wokalista zagrał w nietuzinkowej reklamie pokera [WIDEO]

W spocie reklamowym, który wygląda jak krótkometrażowy film możemy zobaczyć kilku graczy w pokera, w których wcielił się Till Lindemann. Każdy z bohaterów jest bardzo barwny i charakterystyczny, a narratorem całej opowieści jest również wokalista Rammsteina. Reklama robi piorunujące wrażenie, zaś sam Lindemann kolejny raz potwierdza, że aktorski warsztat ma w małym paluszku.

Nie jest to pierwsza tego typu współpraca Lindemanna - w reklamie LikeMeat jadł wegańskiego burgera niczym Andy Warhol i zachęcał do akcji Veganuary. Na swoim koncie ma również małą rolę m.in. w filmie "Pola X". Aż się prosi, by Till w końcu otrzymał sporą rolę w jakimś filmie, bo ten talent nie może się zmarnować.

Polecamy

Rammstein w Polsce na dwóch koncertach w 2023

Tilla Lindemanna wraz z kolegami z Rammsteina już niebawem zobaczymy na żywo w Polsce. Zespół wystąpi 30 i 31 lipca 2023 w Chorzowie. Przed występami kapeli zobaczymy francuski duet Abélard. 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.